04 Δεκ

Μπουγάτσα-Αναψύκτηριο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται άτομο στο πόστο παράγωγης καφέ και στο service.....στην περιοχή του Κορδελιού
Αρμοδιότητες: Χειρισμος μηχανης καφε και servise
Απαραίτητα Προσόντα:προϋπηρεσία απαραίτητη
Η εταιρία προσφέρει:

spyros gioldasis

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΛΦΑΝΕΤ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ / ALFANET]

Η ALFANET A.E., που κατέχει ηγετική θέση στην ελληνική αγορά πληροφορικής, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της. Αν λοιπόν θέλεις να ανήκεις στην πιο ενεργή ομάδα στον χώρο της πληροφορικής και: Αγαπάς το hardware των Η/Υ και των laptop. Σου αρέσει να είσαι ενεργό μέλος της

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [δεσποινα]

διανομεας Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας Απαραίτητα Προσόντα: ευγενικος στους πελατες Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος και ευγενικος Η εταιρία προσφέρει: 4ημερη 6ωρης απασχολησης

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 º Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Τεχνικής Εκπαίδευσης για τη διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα Τεχνικός Μηχανοτρονικής. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από το ΤΕΙ (τεχνικός οχημάτων) Εργασιακή εμπειρία

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τα κατάστηματά της στo κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση barista. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020 Τηλ.: 2410 255260

12 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Μηχανικός Συσκευασίας - Θεσσαλονίκη Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της με ηγετικό ρόλο στον χώρο της καπνοβιομηχανίας αναζητά Μηχανικό Συσκευασίας. Ο Μηχανικός Συσκευασίας θα εργάζεται με μηχανές υψηλής τεχνολογίας και θα είναι υπεύθυνος για την τεχνική αναφορά των μηχανολογικών