03 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος γραφείου από κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλαμαριά για απογευματινή απασχόληση
Αρμοδιότητες: Υποδοχή και εξυπηρέτηση μαθητών
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency) & χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, internet)

Γ. ΠΑΣΙΑΛΗΣ - Δ. ΚΩΛΕΤΣΗ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [E-ELASTIKA]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ, ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΑΤΟΜΟ, ΚΑΡΤΑ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΣΕ ΙΣΧΥ Η εταιρία προσφέρει:ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ

22 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΕΡΜΗΣ CLUB]

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: γραμματειακή υποστήριξη και εξυπηρέτηση πελατών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίδα από 20 έως 30 ετών κοινωνική, εμφανίσιμη. Επιθυμητά Προσόντα: Με γνώση στις ανθρώπινες σχέσεις. Και με εμπειρία στην ενημέρωση και στην προώθηση του αντικειμένου. Καλό χειρισμό Η/Υ. Μη καπνίστρια.Μισθό μπόνους. .Απογευματινή εργασία 3 μ μ με 9 μ μ. Η εταιρία προσφέρει: Παρακαλώ μην στέλνετε βιογραφικό μέσω email ή να τηλεφωνείτε. Μπορείτε να περνάτε...

... με το βιογραφικό σας από Τσιμισκή 11 όροφος 4ος Ερμής Club Γραφείο γνωριμιών γάμου Ώρες συνέντευξης Δευτέρα έως Παρασκευή 11π.μ – 19μ.μ.

Tags:

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

υπάλληλος γραφείου Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση με αρμοδιότητες τιμολόγησης, γνώσης εμπορικού προγράμματος Κεφάλαιο, οργάνωσης εγγράφων, ενημέρωσης πελατών, αρχειοθέτησης, τηλεφωνικής παραγγελιοληψίας. Ικανότητα επικοινωνίας και συνεργασίας. επιθυμητή ηλικία έως 35 ετών. Επιθυμητά Προσόντα: γενικές γνώσεις λογιστικής, Αγγλικών ή/και Γερμανικών Η εταιρία προσφέρει: πλήρης απασχόληση, ασφάλιση,εκπαίδευση

18 Ιουλ
Πανελλήνια [PATRIKAKIS S.A.]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε μεταφορική εταιρία για το γραφείο κίνησης. Eξαήμερη εργασία, με υποχρεωτική σχετική προϋπηρεσία στον μεταφορικό κλάδο. Παρακαλούνται τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο fax: 210 3453321 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Ιουλ
Αθήνα [Βιομηχανική εταιρία]

Από βιομηχανική εταιρία με έδρα την Κηφισιά ζητείται Υπάλληλος Γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη και τηλεφωνικό κέντρο. Επιθυμητές δεξιότητες: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστη χρήση Η/Υ και λογιστικού προγράμματος Soft Οne [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,