16 Απρ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται οδηγός από εταιρία ειδών υγιεινής - πλακιδίων έως 35 ετών .Δίπλωμα Γ΄ κατηγορίας.
Αποστολή βιογραφικού στο email:loukasbagno@gmail.com ή στο fax:2310464981.
Επικοινωνία 10:00-14:00 στο τηλ:2310661000

ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ Αρμοδιότητες: Απογευματινή βάρδια 16:00 - 05:00 ( μέχρι τα τέλη του 2018). Στη συνέχεια υπάρχει η δυνατότητα ολοήμερης ενοικίασης. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 300€, ενοίκιο 25€/ μέρα - 4 μέρες ρεπό το μήνα. Δυνατότητα ολοήμερου τα Σαββατοκύριακα.(50€/μέρα) Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε...

28 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΙΝΤΕΡΚΑΠΑ ΕΠΕ]

Ζητείται Οδηγός με δίπλωμα Ε' κατηγορίας για βυτίο Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Kάτοχος κάρτας ψηφιακού ταχογράφου, Π.Ε.Ι. , ADR. (απαραίτητη η προϋπηρεσία σε χημικά προϊόντα) Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

18 Ιουν
Αθήνα [Μεγάλη βιομηχανική και εμπορική εταιρία τροφίμων]

Από μεγάλη βιομηχανική και εμπορική εταιρία τροφίμων με έδρα την Αθήνα (Καματερό) ζητείται Οδηγός με δίπλωμα τουλάχιστον Γ' κατηγορίας, γνώση του λεκανοπεδίου και πρακτορείων για πενθήμερη εργασία (διανομή εντός Αττικής). Όλα τα βιογραφικά σημειώματα παρακαλούμε να σταλούν μέχρι τις 30/6/2018 με

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΝ ΙΚΕ]

ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΑΠΟΘΗΚΗΣ ,ΔΙΑΝΟΜΗ ΣΕ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ & ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΝΤΑΕΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ,ΓΝΩΣΕΙΣ Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ECDL , ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο