24 Νοε

Α’ & Β’ Μάγειρες - Kέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Α’ Β’ Μάγειρες Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

01 Νοε
Δήμος Κερκυραίων [DOMES OF CORFU ΑΕ]

Η Domes Resorts προσλαμβάνει στο νέο ξενοδοχείο της Domes Miramare, a Luxury Collection Resort στα Μοραΐτικα Κέρκυρας, Μάγειρες Β' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγείρων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε εστιατόρια à la carte σε ξενοδοχεία 5* Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού κουζίνας / λάντζας Γνώση και τήρηση

31 Οκτ
Δήμος Κερκυραίων [MARBELLA Α.Ε.]

Η Μαρμπέλλα Α.Ε. είναι ένας αναπτυσσόμενος όμιλος πολυτελών ξενοδοχείων, αποτελούμενος από δύο μονάδες στην Κέρκυρα: το πλήρως ανακαινισμένο Marbella Corfu Hotel και το ολοκαίνουργιο Marbella Nido Suite Ηotel Villas (εγκαίνια: Μάιος 2018). Η Μαρμπέλλα Α.Ε. έχει ένα ισχυρό αναπτυξιακό σχέδιο με στόχο έως το 2021 να λειτουργεί 3

24 Οκτ

Το Domes Miramare Corfu, A Luxury Collection Resort μέλος της Marriott International, στην Κέρκυρα προσλαμβάνει Μάγειρες Β' Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος /-η σχολής μαγείρων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε εστιατόρια à la carte σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ικανότητα διαχείρισης προσωπικού κουζίνας– λάντζας Γνώση και τήρηση

12 Νοε
Δήμος Κερκυραίων [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

10 Νοε
Πανελλήνια [ΟΜΙΛΟΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΞΕΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Olea All Suite Hotel 5*, a member of Design Hotel by Marriott στη Ζάκυνθο, και το ξενοδοχείο TUI Sensimar Caravel Hotel 5* στη Ζάκυνθο ζητούν άμεσα για την καλοκαιρινή περίοδο 2018 Μάγειρες Α', Β' Γ' Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματισμός Προϋπηρεσία (επιθυμητή) Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Γνώση αγγλικών Απαραίτητα