24 Νοε

Βοηθός Ζαχαροπλάστη - Kέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

03 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους και καλή γνώση της ζαχαροπλαστικής Δημιουργικότητα και

20 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο

20 Ιουλ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 23 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση στο κατάστημά της στα Άνω Βριλήσσια: Βοηθό

19 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα La Grotta Verde Grand Resort της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση του Ζαχαροπλάστη Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Πτυχίο στον τομέα της ζαχαροπλαστικής επιθυμητό Προϋπηρεσία και καλή γνώση της

16 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ- ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΘΌΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ