24 Νοε

Γ’ Μάγειρας - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Γ’ Μάγειρα Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουλ
Δήμος Κερκυραίων [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 250 κλινών στην Κέρκυρα ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Α', Β' Γ' Μάγειρες Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MARBELLA Α.Ε.]

Η Μαρμπέλλα Α.Ε. είναι ένας αναπτυσσόμενος όμιλος πολυτελών ξενοδοχείων, αποτελούμενος από δύο μονάδες στην Κέρκυρα: το πλήρως ανακαινισμένο Marbella Corfu Hotel και το ολοκαίνουργιο Marbella Nido Suite Ηotel Villas (εγκαίνια: Μάιος 2018). Η Μαρμπέλλα Α.Ε. έχει ένα ισχυρό αναπτυξιακό σχέδιο με στόχο έως το 2021 να λειτουργεί 3

10 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [Ikos Resorts]

H Ikos Resorts είναι μια αλυσίδα πολυτελών 5* resort που αναπτύσσονται συνεχώς και έχουν βραβευτεί με παγκόσμιες διακρίσεις. Τον Μάιο του 2018, καλωσορίζουμε το νέο μέλος της αλυσίδας μας στη Δασσιά της Κέρκυρας, Ikos Dassia, και αναζητάμε ταλαντούχους και δραστήριους επαγγελματίες που θα μοιραστούν μαζί μας το

07 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Ζητείται Παιδαγωγός Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο παιδαγωγικών σπουδών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Σχετικός μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών επιθυμητός Υπευθυνότητα και αγάπη για τα παιδιά Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας, οργάνωσης και προγραμματισμού Ικανότητα να διαμορφώνει