24 Νοε

Γ’ Μάγειρας - Κέρκυρα

Δήμος Κερκυραίων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Capo Di Corfu της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Γ’ Μάγειρα Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Προϋπηρεσία και καλή γνώση της μεσογειακής κουζίνας Δημιουργικότητα και φαντασία Επαγγελματική...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

08 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο 250 κλινών στην Κέρκυρα ζητεί Μάγειρα Βοηθό Μάγειρα με προϋπηρεσία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [NEWREST HELLAS S.A.]

Η NEWREST ΕΛΛΑΣ, με ηγετική θέση στο χώρο της τροφοδοσίας, αναζητά για την περίοδο Μάιος-Οκτώβριο, για το υποκατάστημά της, στην ΚΕΡΚΥΡΑ:   ΟΔΗΓΟΥΣ   Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: - Άδεια Οδήγησης Γ’ κατηγορίας - Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία, ικανότητα εργασίας κάτω από πίεσηχρόνου -

21 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels ενδιαφέρεται για συνεργάτες επαγγελματίες για τα ξενοδοχεία της: Blue Princess Beach Resort, 4* / Saint George Palace, 4* / Porto Demo Boutique Hotel, 4* στην Κέρκυρα, τα οποία έχουν υψηλές προδιαγραφές και επαγγελματικό μέλλον. Οδηγός Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή Διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές [Για

21 Μαι

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels ενδιαφέρεται για συνεργάτες επαγγελματίες για τα ξενοδοχεία της: Blue Princess Beach Resort, 4* / Saint George Palace, 4* / Porto Demo Boutique Hotel, 4* στην Κέρκυρα, τα οποία έχουν υψηλές προδιαγραφές και επαγγελματικό μέλλον. Σερβιτόροι για All Inclusive Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία

21 Μαι

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels ενδιαφέρεται για συνεργάτες επαγγελματίες για τα ξενοδοχεία της: Blue Princess Beach Resort, 4* / Saint George Palace, 4* / Porto Demo Boutique Hotel, 4* στην Κέρκυρα, τα οποία έχουν υψηλές προδιαγραφές και επαγγελματικό μέλλον. Σερβιτόροι για A La Carte Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία τεσσάρων