24 Νοε

Διακοσμητής/τρια

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εταιρίας που δραστηριοποιείται...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Αθήνα [STICKY]

Πωλητής /τρια - Διακοσμητής /τρια   Απαραίτητα προσόντα: Ευγένεια Ευχάριστη διάθεση Αυτοπεποίθηση Άριστη ανάπτυξη λόγου Εμπειρία στις πωλήσεις Απόδοση υπό πιεστικές συνθήκες Υπευθυνότητα Γνώση υπολογιστών και Μicrosoft Office (Word, Excel) Άριστη γνώση αγγλικών Συνεργασία Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών

03 Οκτ
Πειραιώς [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων στον Πειραιά ζητεί Σχεδιαστή / Διακοσμητή Εσωτερικών / Εξωτερικών Χώρων με εμπειρία στον ξενοδοχειακό τομέα. Εμπειρία σε σχετικά προγράμματα, καθώς και σε MS Office προγράμματα. Διαθεσιμότητα για ταξίδια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780.

24 Σεπ
Αθήνα [ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ Δ. ΑΕΒΕ]

Ζητείται: Σύμβουλος Πωλήσεων πλήρους απασχόλησης από μεγάλη εταιρία χαλιών για το Ελληνικό και τον Χολαργό. Απαραίτητα προσόντα - ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστών (Η/Υ) Δίπλωμα

23 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής βιομηχανικής εταιρίας,

23 Οκτ
Πανελλήνια [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα υλοποίησης και υποστήριξης μισθοδοσίας στην Αθήνα: Consultant Εφαρμογών Μισθοδοσίας (κωδ: CONS_PAYR_ATH) Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση των