23 Νοε

Σερβιτόρος / Βοηθός Σερβιτόρου

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Χαμόγελο Grecotel: Ένας ολόκληρος κόσμος σε καλεί να γίνεις κομμάτι του! Στην Grecotel Hotel Resorts, στην κορυφαία ξενοδοχειακή αλυσίδα πολυτελούς φιλοξενίας στην Ελλάδα, τα όνειρα φτιάχνονται από πολλές μικρές ιστορίες. Κάθε στιγμή, χαμόγελο, ανάμνηση είναι περήφανο δημιούργημα των ανθρώπων μας. Για εμάς η...

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Σερβιτόρος και Βοηθός Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) ζητούνται για ξενοδοχείο στο νησί Μήλος. Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, καλή γνώση αγγλικών, καλή γνώση γαλλικών και ιταλικών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα, επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, προσαρμοστικότητα και

26 Σεπ

Ξενοδοχείο στη Μήλο ζητεί για σεζόν Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου με γνώση αγγλικών, ευγένεια. Τυχόν προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

18 Σεπ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018: Assistant Waiter (Βοηθό Σερβιτόρου) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και βουλγαρικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση bartending

12 Οκτ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της:   ΒΟΗΘΟ ΠΩΛΗΤΗ Για κατάστημα Αλυσίδας Ηλεκτρικών και Ηλεκτρονικών Ειδών Έδρα: ΠΑΤΡΑ (HR 001361) Καθήκοντα: Εξυπηρέτηση πελατών και λοιπά βοηθητικά καθήκοντα

12 Οκτ

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Βοηθό Πωλητή Για κατάστημα αλυσίδας ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών Έδρα: Καρδίτσα (HR 001359) Καθήκοντα: Εξυπηρέτηση πελατών και λοιπά βοηθητικά