23 Νοε

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟΥ SMART PARK

Σπάτα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

* Εμπειρία στην πώληση - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί υπόψη * Ικανότητα επικοινωνίας και προσανατολισμός στον πελάτη * Ικανότητα συνεργασίας και...

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Σπάτα [ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ ΙΚΕ]

*Ζητείται άτομο για τη θέση υπευθύνου για κατάστημα βιβλιοπωλείου εντός του εμπορικού κέντρου Smart Park στα Σπάτα, Θέση Γυαλού* *Απαραίτητα προσόντα: * *

24 Σεπ

Ζητείται υπάλληλος βιβλιοπωλείου για το κατάστημα που βρίσκεται εντός του εμπορικού κέντρου Factory outlet στο αεροδρόμιο. *Απαραίτητα προσόντα: * * Εμπειρία

05 Οκτ

*Ζητείται άτομο για τη θέση υπευθύνου για κατάστημα βιβλιοπωλείου εντός του εμπορικού κέντρου Factory Outlet στα Σπάτα* *Απαραίτητα προσόντα: * * *Εμπειρία

19 Σεπ
Ραφήνα [ΝΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΑ ΙΚΕ]

Ζητείται υπάλληλος βιβλιοπωλείου για το κατάστημα που βρίσκεται στη Ραφήνα επί της Λεωφ. Μαραθώνος με δυνατότητα κάλυψης στο κατάστημα εντός του εμπορικού

15 Οκτ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί κυρία άκρως επικοινωνιακή ως Υπάλληλο Υποδοχής Ταμείου για το κατάστημα των Βριλισσίων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]