23 Νοε

Ηλεκτρολόγοι εγκαταστάτες

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ηλεκτρολόγοι εγκαταστάτες ζητούνται από εταιρία εγκαταστάσεων και συντηρήσεων για έργα σε όλη την Ελλάδα. Παρακαλούμε αποστείλατε βιογραφικά στο e-mail: el.cv.tar@gmail.com

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

23 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΘΕΡΜΟΜΟΝΩΣΗΣ Ζητείται έμπειρος τεχνίτης για εφαρμογές συστημάτων εξωτερικής θερμομόνωσης σε διαμερίσματα και μονοκατοικίες, καθώς και σε δώματα-στέγες-πιλοτές, με σύμβαση πλήρους απασχόλησης. Τα έργα της εταιρείας βρίσκονται στο Νομό Θεσσαλονίκης και τους όμορους

23 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Γλωσσολόγο με Άριστα Σερβικά για τα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο φιλολογίας με εξειδίκευση στη γλωσσολογία Απαραίτητη άριστη γνώση σερβικών (κατά προτίμηση φυσικός ομιλητής) Γνώση άλλων ξένων γλωσσών επιθυμητή Γνώσεις χειρισμού Η/Υ

23 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ελληνική πολυεθνική εταιρία]

Ελληνική πολυεθνική εταιρία ζητά για εργασία Οδηγό Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Γ' κατηγορίας Κάτοχος διπλώματος ΠΕΙ Κάρτα ταχογράφου Βασική γνώση διαχείρισης ηλεκτρονικής αλληλογραφίας και internet Συλλογή ανακυκλώσιμων υλικών από κέντρα ανακύκλωσης εντός Αττικής και

23 Οκτ

Ελληνική πολυεθνική εταιρία ζητά για εργασία Τεχνικό Πεδίου Απαραίτητα προσόντα: Ειδικότητα ηλεκτρονικού ή ηλεκτρολόγου Επαρκής γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαρκής χειρισμός Η/Υ (MS Office, κυρίως Microsoft Excel, Windows 10) Επαρκής γνώση διαχείρισης ηλεκτρονικής αλληλογραφίας και internet Δίπλωμα οδήγησης

23 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AMD TELECOM SA]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brand Routee, a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various plugins. Our global...

... clients are revolutionaries, pioneers some all-stars blue-chip companies, financial institutions, fashion icon