23 Νοε

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΕΚΔΟΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ , ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ , ΚΕΦΑΛΑΙΟ 4
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Σχετικες Αγγελιες

30 Νοε
Θεσσαλονίκη [ECOEMPORIKI]

Υπάλληλος γραφείου 21-35 ετών ζητείται για την περιοχή του Ευόσμου. Αποστολή βιογραφικού στο ecoemporiki@otenet.gr Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

29 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΚΙΦΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Από την ΚΙΦΑ Μεταφορική Ελλάδος ΑΕ, ζητείται υπάλληλος γραφείου για το τμήμα έκδοσης φορτωτικών. Προϋπηρεσία κρίνεται απαραίτητη. Απογευματινό πλήρες ωράριο (5νθήμερο) Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να αποστείλουν mail στο: mixanografisi@kifa.gr

28 Νοε

Υπάλληλος Γραφείου ζητείται για εργασία στην Δυτική Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών στο ecoemporiki@otenet.gr Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

26 Νοε
Δήμος Θήρας [Εταιρία κατασκευών και ανακαινίσεων]

Ζητείται Μηχανικός / Υπάλληλος Γραφείου (άνδρας ή γυναίκα) για στελέχωση σε εταιρία κατασκευών και ανακαινίσεων στη Σαντορίνη. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση Η/Υ (Word, Excel, Mail, Autocad) Γνώση αγγλικών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση Δεξιότητες και δυνατότητες: Ικανότητα συνεργασίας και

22 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [PAGIDAS TRANS LTD]

H εταιρία μας, μεταφορική διεθνών μεταφορών με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση: Υπάλληλος Γραφείου Περιγραφή θέσης: Ζητείται άτομο για τη γραμματειακή υποστήριξη, ως βοηθός λογιστή για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού κέντρου, προετοιμασία