23 Νοε

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: ΕΚΔΟΣΗ ΤΙΜΟΛΟΓΙΩΝ , ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΓΓΛΙΚΩΝ , ΚΕΦΑΛΑΙΟ 4
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΧΕΡΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [TNK Supplies OE]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία εμπορίας τεχνολογικών ειδών με online κατάστημα. Στα καθήκοντα περιλαμβάνεται κυρίως ο η τηλεφωνική εξυπηρέτηση και οι προωθητικές ενέργειες Απαιτήσεις Θέσης Ο κάτοχος της θέσης πραγματοποιεί πωλήσεις, παραγγελειοληψίες, ενημερώσεις και προωθητικές ενέργειες από το τηλέφωνο και είναι υπεύθυνος για την διατήρηση/ανάπτυξη εσόδων από υφιστάμενους πελάτες και κυρίως για την ανάπτυξη νέας πελατειακής βάσης σε όλη την...

... Ελλάδα.

Απαραίτητα Προσόντα:
1. Απόφοιτος Λυκείου
2. Εμπειρία στην τηλεφωνική πώληση, παραγγελειοληψία, διεκπεραίωση
3. Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
4. Καλή γνώση Η/Υ
5. Ικανότητες Διαπραγμάτευσης και επικοινωνίας
6. Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
7. Να έχει εκπληρώσει τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις ή να έχει νόμιμα απαλλαγεί από αυτές.

Tags:

28 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Χατζόπουλος Δημήτριος ]

Ζητείται Κοπέλα Υπάλληλος Γραφείου για Γραμματειακή Υποστήριξη σε Ιατρείο στην Καλαμαριά. Επιθυμητή Γνώση Ιατρικής Ορολογίας και Ηλεκτρονικής Συνταγογράφησης. Παράκληση για Αυτοσχέδιο Βιογραφικό (όχι τυποποιημένο) με φωτογραφία στο e-mail: chatzopoulosdimitrios@gmail.com

24 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΣΙΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

Υπάλληλος γραφείου από κέντρο ξένων γλωσσών στην Καλαμαριά για απογευματινή απασχόληση Αρμοδιότητες: Υποδοχή και εξυπηρέτηση μαθητών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Αγγλικών (κάτοχος Proficiency) & χειρισμού ηλεκτρονικών υπολογιστών (MS Office, internet)

20 Σεπ
Αθήνα [Κάβα Ποτών]

ΚΑΒΑ διαδυκτιακή κάβα στην Ελλάδα αναζητά συνεργάτη για τιμολόγηση και διαικπεραίωση παραγγελιών για την εορταστική περίοδο ( Οκτώβριο-Δεκέμβριο). Ο/η

18 Σεπ
Δήμος Ιωαννιτών [THYRA MEDITERANEAN FINE FOOD]

Η εταιρία ΠΑΣΣΙΑΣ FACTORY Α.Ε. που ασχολείται με την τροφοδοσία χώρων μαζικής εστίασης (Food Service - HORECA) και εδρεύει στα Ιωάννινα ζητά να προσλάβει υπάλληλο για τη στελέχωση του τμήματος τιμολόγησης και λογιστηρίου. Υπάλληλος Γραφείου Προσόντα: Εμπειρία στη χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και σε