22 Νοε

Διανομέας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται διανομέας με δίπλωμα Α´, Β´ κατηγορίας, από εταιρεία τροφοδοσίας καταστημάτων.
Αποστολή βιογραφικών: mr.ice862002.cv@gmail.com

ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Μikel]

Ζητείται άτομο για τη θέση του ντελίβερι στο κατάστημα Mikel Περαίας. Απαραίτητη προυπόθεση : Να έχει δικό του μηχανάκι. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 694 9319532

24 Ιουν

Ζητείται άτομο για τη θέση του ντελίβερι στο κατάστημα Mikel Παπαναστασίου και Κλεάνθους. Απαραίτητη προυπόθεση : Να έχει δικό του μηχανάκι. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 694 9319532 κ 2310 932140

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΣΟΥΒΛΑΡΧΟΣ]

Διανομεας με δικο του μηχανακι ζητειται για καταστημα με σουβλες στον ευοσμο Αρμοδιότητες: διανομη παραγγελιων στον χωρο του πελατη Απαραίτητα Προσόντα: διπλωμα για μηχανακι Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικο μισθο και ασφαλεια

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [PARTS CLEAN]

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ Αρμοδιότητες: ΔΙΑΝΟΜΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ADR, 30 ΕΩΣ 45 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ +BONUS

10 Ιουλ
Αθήνα [Da Nicola]

Διανομεας DELIVERY καθε ηλικιας για διανομη φαγητου στην περιοχη Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 500,00€ έως 1.100,00€