22 Νοε

Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων (Θεσσαλονίκη)

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από διαφημιστική εταιρεία, ζητούνται άτομα ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ στις διανομές έντυπου διαφημιστικού υλικού σε γραμματοκιβώτια και πόρτα-πόρτα, για 5ωρη πρωινή απασχόληση 09:00-14:00. Παρακαλούμε, όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά να δουλέψουν να επικοινωνήσουν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Αποστολή βιογραφικών (προαιρετική φωτογραφία) για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία χρειαστείτε αποκλειστικά μέσω email: info@enisxyei.gr

enisxyei.gr

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Autoparts Drakoglou]

Ζητείται Αποθηκάριος / Διανομέας από την εταιρία ανταλλακτικών αυτοκινήτου Δράκογλου στη Θεσσαλονίκη. [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού]

Εταιρία που δραστηριοποιείται στη διάθεση εξειδικευμένου ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού αναζητά: Ιατρικό Επισκέπτη για τη Θεσσαλονίκη. Βασικές αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση, διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου Επίτευξη στόχων Εξασφάλιση της εφαρμογής διαδικασιών σύμφωνα με τις εταιρικές

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (έδρα Θεσσαλονίκη) Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Πωλητής Καρτοκινητής - Θεσσαλονίκη Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών και της τεχνολογίας; Το κατάστημα Vodafone στην περιοχή της Θεσσαλονίκης ψάχνει για θέση πλήρους ή μερικής απασχόλησης εξωτερικού πωλητή / πωλήτριας

15 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΧΟΛΕΣ ΔΕΛΤΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΕ]

Το ΙΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360o Θεσσαλονίκης, κορυφαίος εκπαιδευτικός οργανισμός, επιθυμεί να προσλάβει μηχανικό τεχνικής εκπαίδευσης για διδασκαλία εργαστηριακών μαθημάτων στην ειδικότητα: Τεχνικός Μηχανοτρονικής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο από ΤΕΙ τεχνικού οχημάτων Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον