21 Νοε

Τεχνικός Υποστήριξης - Χαλκίδα

Δήμος Χαλκιδέων
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνικός Υποστήριξης – Χαλκίδα Κωδικός θέσης: ΤχνΥπ1117 Εταιρικό προφίλ: H Β. Καυκάς Α.Ε. είναι η μεγαλύτερη εταιρία ηλεκτρολογικού υλικού στην Ελλάδα με δίκτυο 56 καταστημάτων σε όλη τη χώρα, δύο σύγχρονες μονάδες κατασκευής πινάκων και ένα σύγχρονο εκπαιδευτικό κέντρο, το Kafkas Institute of Training Development, το...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Χαλκιδέων [LIDL]

Πωλητής-τρια / Ταμίας (μερική απασχόληση) στη Χαλκίδα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

10 Δεκ
Δήμος Χαλκιδέων [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητά για άμεση πρόσληψη, Φύλακα Απαραίτητα προσόντα: Κάτοχος άδειας υπηρεσιών ασφαλείας (security) σε ισχύ Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου Β’ κατηγορίας Καλή χρήση Η/Υ Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστη ικανότητα επικοινωνίας Καλή φυσική κατάσταση Μόνιμη διαμονή στην ευρύτερη

10 Δεκ
Δήμος Χαλκιδέων [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Μεγάλη βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Εργάτες Παραγωγής Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή Σχηματαρίου – Χαλκίδας Η εταιρία προσφέρει: Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη Μεταφορικό μέσο από Χαλκίδα Προοπτικές

07 Δεκ

Αδειούχος Συντηρητής Μηχανολογικών Εγκαταστάσεων (ΜΑΙΝΤ.ENG) Ο ενδιαφερόμενος που θα επιλεγεί, θα στελεχώσει την τεχνική δ/νση, που είναι υπεύθυνη για την καλή λειτουργία και συντήρηση των ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Μηχανολόγου ή άδεια

05 Δεκ
Δήμος Χαλκιδέων [VODAFONE]

Ομάδα Business Advisors Παρέχουμε ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση, δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη λειτουργικότητα και αυξάνουν την παραγωγικότητά τους. Επισκεπτόμαστε τους πελάτες στην