21 Νοε

Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η MLS – Making Life Simple αναζητά Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: Τ.Κ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο στον τομέα της πληροφορικής ή συναφούς τομέα Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών Εμπειρία στη χρήση Android...

Σχετικες Αγγελιες

20 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συνεργαζόμενη εταιρία με τη VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ. επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας νέα και δυναμικά άτομα ως εκπροσώπους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών. O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της

13 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (4ωρη απασχόληση) στη Θεσσαλονίκη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών

12 Δεκ
Αθήνα [ACTION LINE]

Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών / Call Center Agent - Αθήνα Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ναι» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, για λογαριασμό πελάτη

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Καταξιωμένη διαφημιστική εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο του marketing communication]

Στελέχη Δημοσίων Σχέσεων Customer Service - Θεσσαλονίκη Καταξιωμένη διαφημιστική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο του marketing communication, επιλέγει άμεσα 4 υποψηφίους για τα τμήματά της. Οι υποψήφιοι που θα ενταχθούν στο δυναμικό της θα έχουν τα εξής καθήκοντα: Δημόσιες σχέσεις και customer service για τους