21 Νοε

Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η MLS – Making Life Simple αναζητά Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: Τ.Κ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο στον τομέα της πληροφορικής ή συναφούς τομέα Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών Εμπειρία στη χρήση Android...

Σχετικες Αγγελιες

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία ανακύκλωσης μελανοδοχείων Εmpties ζητούνται για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης: Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (όχι call center) πλήρους ή μερικής απασχόλησης κατόπιν συνεννόησης. Απαραίτητο προσόν: ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση. Προσφέρονται

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Στελέχη Διαφήμισης, Προώθησης και Εξυπηρέτησης Πελατών Ζητούνται τελειόφοιτοι, απόφοιτοι και φοιτητές. Η εταιρία μας, στo πλαίσιo της ανάπτυξής της, αναζητά νεαρά άτομα, τελειόφοιτους, απόφοιτους και φοιτητές, για το κομμάτι της διαφήμισης, της προώθησης και της εξυπηρέτησης πελατών.

13 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία marketing]

Στελέχη Marketing Εξυπηρέτησης Πελατών - Θεσσαλονίκη Η εταιρία μας, με ηγετική παρουσία στον κλάδο των επικοινωνιών και της διαφήμισης, ζητά 3 νέους έως 30 ετών, οι οποίοι έπειτα από πλήρη εκπαίδευση θα έχουν καθήκοντα και αρμοδιότητες σε: Entry level marketing Υποστήριξη πελατών και πωλήσεων Συντονισμός και

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [VODAFONE]

Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Συνεργαζόμενη εταιρία με τη VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ. επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας νέα και δυναμικά άτομα ως εκπροσώπους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών. O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία παροχής υπηρεσιών]

Στελέχη Πωλήσεων Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούργιου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους / νέες έως 30 ετών με απολυτήριο