21 Νοε

Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η MLS – Making Life Simple αναζητά Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: Τ.Κ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο στον τομέα της πληροφορικής ή συναφούς τομέα Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία σε θέση εξυπηρέτησης πελατών Εμπειρία στη χρήση Android...

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας 360 Connect, θυγατρικής εταιρίας του ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (έδρα Θεσσαλονίκη) Περιγραφή θέσης: Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και

05 Σεπ
Πανελλήνια [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS Making Life Simple αναζητά Στελέχη Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών Κωδικός θέσης: Τ.Κ. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στη χρήση Android λειτουργικού Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επικοινωνιακές ικανότητες / ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Ικανότητα ομαδικής εργασίας

24 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση: Τηλεφωνική Eξυπηρέτηση Πελατών (όχι call center) για άμεση πρόσληψη. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Δίπλωμα Γ΄κατηγορίας. Προσφέρονται: διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει και ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης σε Διάφορα Τμήματα για τα

20 Σεπ

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών