21 Νοε

Βοηθός Λογιστής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός λογιστής
Αρμοδιότητες: λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας
Απαραίτητα Προσόντα: πτυχιούχος οικονομικής σχολής
Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ
Η εταιρία προσφέρει: εκπαίδευση και πρακτική άσκηση

Telephone
ALIKI KOTOPOULOU

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Θεσσαλονίκη [ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΣ ΙΚΕ]

Βοηθός Λογιστής Αρμοδιότητες: Διπλογραφικά Βιβλία, Μηχανογράφηση Απαραίτητα Προσόντα: ΑΕΙ, ΤΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Βοηθός Παραγωγής και Ποιοτικού Ελέγχου Έχεις ανάλογη εμπειρία; Είσαι οργανωτικός/ή; Σου αρέσει να εργάζεσαι ομαδικά; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μία αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των

21 Μαι
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χαρισιος]

βοηθός τεχνίτη Αρμοδιότητες: επεξεργασία σιδήρου Απαραίτητα Προσόντα: υπευθυνότητα συνέπεια Επιθυμητά Προσόντα: συνέπεια Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος υπηρεσιών υγείας]

Στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης όμιλος υπηρεσιών υγείας επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του Βοηθό Μάγειρα με έδρα τη Θεσσαλονίκη για την κάλυψη θέσης σε κουζίνα ιδιωτικής κλινικής. Κωδικός θέσης: ΚΖΝ-0518 Απαραίτητα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο Ι.Ε.Κ. / Σ.Τ.Ε. μαγειρικής Άριστη γνώση

16 Μαι
Πανελλήνια [ΣΕΡΕΤΗΣ ΝΙΚ. ΧΡΗΣΤΟΣ]

Η εταιρία μας είναι μία από τις πιο δυναμικά αναπτυσσόμενες στον χώρο των λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών με επιτυχημένη δραστηριότητα στην ελληνική αγορά σχεδόν 18 χρόνια. Η εταιρία μας στηρίζει τις αρχές της συνέπειας, της οργάνωσης και της καινοτομίας, βάσει των οποίων φροντίζουμε να