21 Νοε

Βοηθός Λογιστής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός λογιστής
Αρμοδιότητες: λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας
Απαραίτητα Προσόντα: πτυχιούχος οικονομικής σχολής
Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ
Η εταιρία προσφέρει: εκπαίδευση και πρακτική άσκηση

Telephone
ALIKI KOTOPOULOU

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Ζαχαροπλάστη Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία στο

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητά άτομο για Βοηθό Κουζίνας για τα πρωινά για κεντρικό ξενοδοχείο στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Ειδικές γνώσεις θα θεωρηθούν επιπρόσθετο προσόν Γνώση

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Λογιστή Καθήκοντα: Εκτέλεση εργασιών λογιστικού τμήματος Λογιστικές εγγραφές και συμφωνίες Προετοιμασία δηλώσεων ΦΠΑ, Intrastat, Listing, ΦΜΥ Παρακολούθηση αποθήκης Υπολογισμός μισθοδοσίας Σύνταξη αναφορών

03 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΡΟΒΛΕΨΗ ΑΕ]

Το γραφείο μας προσφέρει μια θέση εργασίας και αναζητά υπάλληλο με γνώσεις μισθοδοσίας στα προγράμματα της Εpsilon. Απαραίτητα προσόντα: α) Γνώσεις εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας. β) Άψογος χειρισμός Η/Υ και διαδικτύου, γ) Καλή γνώση αγγλικών. Είδος εργασίας: Πλήρη απασχόληση. Επικοινωνία μόνο με αποστολή βιογραφικών: agapi@provlepsi.gr

01 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LOGISTIC-i]

Λογιστής/τρια Η εταιρία LOGISTIC-i, πλέον ανερχόμενη στο χώρο της πληροφορικής και της λογιστικής, με πελάτες κάποιες από τις σημαντικότερες εταιρίες της βορείου Ελλάδος στο χώρο τους, ζητά να προσλάβει στέλεχος λογιστικής υποστήριξης των πελατών της. Περιγραφή θέσης: Βασική ενασχόληση της