21 Νοε

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνίτης-τεχνίτρια χειροποίητης μπουγάτσας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΑΦΟΙ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΙ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

14 Αυγ
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά: Ηλεκτροτεχνίτη κάτοχο άδειας ασκήσεως επαγγέλματος ΣΤ' ειδικότητας εναέριων δικτύων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Αυγ
Δήμος Καβάλας [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το

07 Αυγ
Πανελλήνια [ManDynamic]

https://www.mandynamic.gr για Υποβολή Βιογραφικών-Αιτήσεις 1 Πωλήτρια Άρτου-Καφέ και 1 Ψήστης Μπουγάτσας, σφολιατοειδών και barista για πρωινή βάρδια, ζητείται από Φούρνο-Μπουγάτσα-Καφέ στη Σίβηρη Χαλκιδικής Άμεση πρόσληψη Παρέχεται διαμονή, μισθός, ασφάλιση Επιθυμητή προυπηρεσία τηλ. 2381100600 Δε-Πα 08.00-16.00

07 Αυγ
Δήμος Καβάλας [VODAFONE]

Family Advisor (Εξωτερικός Πωλητής/τρια) - Καβάλα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Είσαι έτοιμος να μπεις στον κόσμο των τηλεπικοινωνιών της τεχνολογίας; Σου αρέσει να βρίσκεις τις κατάλληλες λύσεις για τους πελάτες (υφιστάμενους και νέους); Είσαι έτοιμος να φέρεις το μέλλον

07 Αυγ

Internet Solutions Specialist Προσφέρουμε μία απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης, φέρνοντας τους πελάτες μέσω της τεχνολογίας πιο κοντά σε ό,τι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και ψάχνουμε