21 Νοε

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνίτης-τεχνίτρια χειροποίητης μπουγάτσας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΑΦΟΙ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΙ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Δήμος Καβάλας [MANPOWER]

Εξωτερικοί Πωλητές (Hunters) Vodafone – Καβάλα Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι προκλήσεις; Σου αρέσει να βάζεις στόχους και να τους πετυχαίνεις; Θέλεις να εργαστείς στον κλάδο των τηλεπικοινωνιών; Η ManpowerGroup για λογαριασμό της Vodafone αναζητά εξωτερικούς πωλητές (hunters) για την Καβάλα. Αρμοδιότητες:

21 Μαι
Αθήνα [Βουλκανιζαντέρ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ υπάλληλος / τεχνίτης βουλκανιζατέρ από συνεργείο φορτηγών στον Άγιο Στέφανο Αττικής με εμπειρία σε ελαστικά φορτηγών και επιβατικών. Μισθός

19 Μαι
Δήμος Μυκόνου [MYKONOS PEARLS]

Η Mykonos Pearls αναζητεί για εργασίες στις πολυτελείς 5* βίλες της Τεχνίτη με εξειδίκευση στις ξύλινες κατασκευές (πέργκολες, κουφώματα κ.λπ.). Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε ξυλοκατασκευές Εμπειρία στον συντονισμό ομάδας εργασίας και συνεργείων Εμπειρία σε ειδικές

16 Μαι
Καβάλα [Bioenergy Hellas]

Από εμπορικό κατάστημα στο κέντρο τής πόλης, ζητείται πωλητής - πωλήτρια με εμπειρία στην πώληση για πλήρη απασχόληση. (Ώρες καταστημάτων) Αποστολή βιογραφικού με φωτογραφία bioenergyhellas.com@gmail.com

16 Μαι
Δήμος Χαλκηδόνος [ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΑΒΕΕ]

Η Πετρίδης Α.Β.Ε.Ε., βιομηχανία σχεδιασμού, παραγωγής και εμπορίας φωτιστικών σωμάτων, ζητεί Εργατοτεχνίτη για το τμήμα παραγωγής στην έδρα της στον Άγιο Αθανάσιο Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Καλή γνώση Η/Υ Προϋπηρεσία στον χειρισμό εργαλειομηχανών CNC [Για