21 Νοε

ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνίτης-τεχνίτρια χειροποίητης μπουγάτσας
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΑΦΟΙ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΙ Ο.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

09 Νοε
Δήμος Καβάλας [LIDL]

Πωλητές-τριες / Ταμίες (μερική απασχόληση) στην Καβάλα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον

08 Νοε
Δήμος Καβάλας [Αβδημνιώτης-Τροφέας ΑΕ]

Από την εταιρία Αβδημνιώτης Τροφέας Α.Ε. με έδρα την Καβάλα, ζητείται άτομο για εργασία ως Υπάλληλος Γραφείου για τιμολόγηση και γραμματειακή υποστήριξη. Προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office Αγγλικά Οργανοτικότητα Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων Τηλ: 2510 361416, φαξ: 2510 361419 [Για να στείλετε το

08 Νοε

Ζητείται Βοηθός Λογιστή με γνώση σε βιβλία Γ' κατηγορίας για την εταιρία Αβδημνιώτης - Τροφέας Α.Ε. με έδρα την Καβάλα. Προσόντα: Απαραίτητη ύπαρξη πτυχίου οικονομικών λογιστικής 5 έτη γνώση σε βιβλία Γ' κατηγορίας Άριστη γνώση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office Αγγλικά Οργανοτικότητα Τήρηση

08 Νοε
Αθήνα [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά Ηλεκτροτεχνίτη κάτοχο άδειας ασκήσεως επαγγέλματος ΣΤ' ειδικότητας εναέριων δικτύων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

05 Νοε
Αθήνα [Γνωστή Εταιρία επιδιόρθωσης Υποδ/των & Αντιγρ. Κλειδιών]

*ΖΗΤΕΊΤΕ υπάλληλος* για κατάστημα γνωστής αλυσίδας επιδιόρθωσης υποδημάτων και κοπής κλειδιών (θα εκπαιδευτεί σύμφωνα με τις προδιαγραφές της εταιρείας)