20 Νοε

Mystery Shoppers - Χανιά ή Καρδίτσα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για τη στελέχωση των...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Πανελλήνια [ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - FINANCIAL & BUSINESS SOLUTIONS ΕΕ]

H Zisimatos Management αναζητά IT Manager για λογαριασμό ταχέως αναπτυσσόμενης ανώνυμης εταιρίας στον νομό Καρδίτσας. Αρμοδιότητες: Υπεύθυνος υποστήριξης εφαρμογών λογιστικού / εμπορικού περιεχομένου (ERP) Διαχείριση και επίβλεψη λειτουργίας δικτύων και δικτυακών συσκευών (VPN και VLAN) Platform virtualization Γνώση SQL

16 Μαι
Πανελλήνια [VODAFONE]

Ζητείται Business Advisor στην περιοχή των Χανίων, του Ρεθύμνου και του Ηρακλείου. Περιγραφή: Ομάδα Business Advisors: Παρέχουμε ολοκληρωμένες τηλεπικοινωνιακές λύσεις στις επιχειρήσεις. Προσφέρουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση που χρειάζεται η κάθε επιχείρηση δίνοντας λύσεις που εξελίσσουν τη

16 Μαι
Πανελλήνια [DOMES OPERATOR ΑΕ]

H Ledra Hotels and Villas (Domes of Elounda Autograph Collection, Domes Noruz Chania Autograph Collection, Sentido Elounda Blu) στο πλαίσιο της διαρκούς ανάπτυξής της σε συνεργασία με τους διεθνείς ομίλους Marriott International Thomas Cook Group (Sentido Hotels Resorts και Casa Cook) προσλαμβάνει για τις νέες της μονάδες που πρόκειται λειτουργήσουν στην Κρήτη και στην Κέρκυρα Food and Beverage Manager

16 Μαι

H Ledra Hotels and Villas (Domes of Elounda Autograph Collection, Domes Noruz Chania Autograph Collection, Sentido Elounda Blu) στο πλαίσιο της διαρκούς ανάπτυξής της σε συνεργασία με τους διεθνείς ομίλους Marriott International Thomas Cook Group (Sentido Hotels Resorts και Casa Cook) αναζητά για τις ξενοδοχειακές μονάδες της στα Χανιά Area Food and Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής

15 Μαι
Πανελλήνια [DOMES OF ELOUNDA]

Η Ledra Hotels and Villas προσλαμβάνει για τo ξενοδοχείο της Domes Noruz Chania στα Χανιά, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott, για τη σεζόν 2018 Μπάρμαν Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η τουριστικής σχόλης Πτυχίο bartender Γνώσεις παρασκευής cocktails Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής και προαιρετικά