20 Νοε

Αποθηκάριος

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας επίπλων, αναζητά...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουλ
Πανελλήνια [ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΑΕ]

Η ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Α.Ε. με ηγετική θέση στην ελληνική αγορά, και με ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο πωλήσεων σε όλη την Ευρώπη, αναπτύσσει, εμπορεύεται και διακινεί τα πιο δυνατά brands βιομηχανικών εργαλείων. Έχοντας εξωστρεφή χαρακτήρα, στοχεύει να γίνει ένας από τους πρωταγωνιστές στον τομέα των

21 Ιουν
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Η εταιρία Πυθέας Αλιεύματα, που δραστηριοποιείται στον χώρο της παρασκευής, επεξεργασίας και εμπορίας αλιευμάτων, επιθυμεί να προσλάβει: Αποθηκάριος (AW06) με έδρα την Τριάδα Ευβοίας Ο/H ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο στον τομέα της εφοδιαστικής αλυσίδας Καλή γνώση αγγλικών

16 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Αποθηκάριος με έδρα το Μενίδι. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση κυκλώματος αποθήκης Πολύ καλές οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ικανότητα εργασίας και επικοινωνίας σε συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης επιχείρησης Τα βασικά καθήκοντα περιλαμβάνουν:

16 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MEDIMART]

Ζητείται αποθηκάριος σε Παραφαρμακείο στην περιοχή της Τούμπας με γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή για πρόγραμμα barcode και καταχωρηση. Απαραίτητη η προυπηρεσία στα ιατροτεχνολογικά-φαρμαευτικά είδη καθώς και η κατοχή διπλώματος οδήγησης για κατ' οίκον επισκέψεις, διανομές και τοποθετήσεις ιατρικού εξοπλισμού. Αποστολή Βιογραφικού : stellakrsgr@gmail.com

09 Ιουλ
Ανατολικής Αττικής [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρίας, αναζητά ένα (1)