20 Νοε

Υπάλληλος Τραπεζικών Εργασιών - Ρόδος

Δήμος Ρόδου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό εταιρίας-πελάτη της στην περιοχή της...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Δήμος Λέσβου [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου τραπεζικού οργανισμού,

19 Σεπ
Αθήνα [Adecco]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001

12 Οκτ
Δήμος Ρόδου [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Βοηθό Πωλητή Για κατάστημα αλυσίδας ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών. Έδρα: Ρόδος (HR 001349) Καθήκοντα: Εξυπηρέτηση πελατών και λοιπά βοηθητικά καθήκοντα

12 Οκτ
Δήμος Ρόδου [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το

10 Οκτ
Δήμος Ρόδου [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Ιατρούς Ειδικευμένους Δερματολόγους ή Πλαστικούς Χειρουργούς για πλήρη ή μερική απασχόληση στη Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ιατρικής και τίτλος ειδικότητας Άριστη γνώση αγγλικών