20 Νοε

Βοηθός Σερβιτόρας / Σερβιτόρου - Πανόραμα Θεσσαλονίκης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Νέο εστιατόριο στο Πανόραμα της Θεσσαλονίκης αναζητά άμεσα για τις ανάγκες λειτουργίας του: Βοηθό Σερβιτόρας / Σερβιτόρου Απαιτήσεις θέσης: Ελάχιστη εμπειρία 1 έτους σε παρόμοια θέση Προηγούμενη εμπειρία σε υψηλού επιπέδου εστιατόριο θα εκτιμηθεί Προηγούμενη εμπειρία σε συστήματα POS...

Σχετικες Αγγελιες

17 Οκτ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018: Assistant Waiter (Βοηθό Σερβιτόρου) Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση ρωσικών ή/και βουλγαρικών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση bartending

04 Οκτ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [Οικία]

Ζητείται Οικιακή Βοηθός για οικία (περίπου 250 τ.μ. – χωρίς παιδιά) στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ηλικία άνω των 40 ετών Άπταιστα ελληνικά (γραφή, ανάγνωση, ομιλία) Έμπειρη μαγείρισσα Προηγούμενη εμπειρία ως οικιακή βοηθός - καθαριότητα και οργάνωση μεγάλων κατοικιών

23 Οκτ
Πανελλήνια [SPARTAN SECURITY]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή σε Γ' κατηγορίας βιβλία. H Spartan Security, μία εκ των δυναμικότερων και μακροβιότερων ελληνικών επιχειρήσεων ασφάλειας με σημαντικές διακρίσεις, εκατοντάδες μακροχρόνιες συνεργασίες και καινοτόμα προϊόντα υψηλής τεχνολογίας, ενδιαφέρεται να εντάξει στο δυναμικό της

23 Οκτ
Δήμος Μήλου [Ξενοδοχείο]

Ξενοδοχείο στη Μήλο ζητεί για σεζόν Σερβιτόρο και Βοηθό Σερβιτόρου με γνώση αγγλικών, ευγένεια. Τυχόν προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780

23 Οκτ

Σερβιτόρος και Βοηθός Σερβιτόρου (άνδρας ή γυναίκα) ζητούνται για ξενοδοχείο στο νησί Μήλος. Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, καλή γνώση αγγλικών, καλή γνώση γαλλικών και ιταλικών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα, επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα, προσαρμοστικότητα και