20 Νοε

Υπάλληλος Υποδοχής - Σύβοτα Θεσπρωτίας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Domotel Agios Nikolaos Suites Resort 4* στα Σύβοτα Θεσπρωτίας επιθυμεί να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής / ξενοδοχειακής σχολής Προϋπηρεσία 3 ετών σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 5* και 4* Απαραίτητη η γνώση και η χρήση του ξενοδοχειακού...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο, ανάμεσα σε έλατα, στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για τα ξενοδοχεία Civitel Olympic και Civitel Attik Υπάλληλο Υποδοχής Αρμοδιότητες: Συμμετοχή σε όλες τις διεργασίες της υποδοχής Οργάνωση της εργασίας, εξυπηρέτηση των πελατών με προθυμία και αμεσότητα Διαχείριση τηλεφώνων, ταμείου Συνεργασία και εξυπηρέτηση συναδέλφων άλλων

28 Ιουν

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για τα ξενοδοχεία Civitel Olympic Civitel Attik Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Αρμοδιότητες: Γνώση και έλεγχος main courante Εξασφάλιση της σωστής και έγκαιρης διεκπεραίωσης των εργασιών άφιξης - υποδοχής του πελάτη κατά τη διάρκεια της νύχτας, καθώς και των υπηρεσιών παροχής διευκολύνσεων

25 Ιουν
Πανελλήνια [GRECOTEL]

  Χαμόγελο Grecotel: Ένας ολόκληρος κόσμος σε καλεί να γίνεις κομμάτι του! Στην Grecotel Hotel Resorts, στην κορυφαία ξενοδοχειακή αλυσίδα πολυτελούς φιλοξενίας στην Ελλάδα, τα όνειρα φτιάχνονται από πολλές μικρές ιστορίες. Κάθε στιγμή, χαμόγελο, ανάμνηση είναι περήφανο δημιούργημα των ανθρώπων μας. Για εμάς

21 Ιουλ
Δήμος Μυκόνου [Ανώνυμη εταιρία]

Γνωστό και διακεκριμένο ξενοδοχείο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών του εδώ και 25 συναπτά έτη, ψάχνει επαγγελματίες που θα συντελέσουν και φέτος σε μία ακόμα πολύ πετυχημένη χρονιά, το καλοκαίρι του 2018. Υπάλληλος Υποδοχής Η θέση του Night Auditor θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα: Απαραιτητα