20 Νοε

Υπάλληλος Tμήματος Ελέγχου & Υποστήριξης Δικτύου Καταστημάτων - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Γενική Ταχυδρομική, οργανισμός 300 ελληνικών τοπικών επιχειρήσεων με αντικείμενο την παροχή ταχυδρομικών υπηρεσιών στην Ελλάδα και στο εξωτερικό, αναζητά Υπάλληλο Tμήματος Ελέγχου και Υποστήριξης Δικτύου Καταστημάτων Προφίλ: Πρόσωπο με ισχυρή ικανότητα διαχείρισης ατόμων διαφορετικού...

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιουν
Πανελλήνια [Ν.ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΑΕ]

H N. ΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ Α.Ε., με ηγετική θέση στον τομέα εμπορίας επιστημονικών οργάνων για έρευνα και ποιοτικό έλεγχο, ζητά για άμεση πρόσληψη: Υπάλληλο Γραμματειακής Υποστήριξης στο γραφείο των Αθηνών. Κωδ. θέσης: ΓΥ/01/ΑΘ Απαραίτητα προσόντα - Χαρακτηριστικά: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

19 Ιουλ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας. Επιθυμούν να προσλάβουν: Υπεύθυνο Ποιοτικού Ελέγχου (κωδ. ΥΔΠ/01) (έδρα: Αθήνα) Περιγραφή θέσης: Πραγματοποίηση εσωτερικών ελέγχων σε όλα τα τμήματα και τα καταστήματα της εταιρίας Εφαρμογή των διεθνών

19 Ιουλ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Στη Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός στόχος μας είναι η ικανοποίηση των

18 Ιουλ
Πανελλήνια [PATRIKAKIS S.A.]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου σε μεταφορική εταιρία για το γραφείο κίνησης. Eξαήμερη εργασία, με υποχρεωτική σχετική προϋπηρεσία στον μεταφορικό κλάδο. Παρακαλούνται τα βιογραφικά να αποστέλλονται στο fax: 210 3453321 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Ιουλ