20 Νοε

Στελέχη οδοντιατρικής κλινικής

Ηράκλειο Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

διαχείριση ασθενών, γραμματειακή υποστήριξη, οργάνωση χώρου (οδοντιατρικές πράξεις)
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: ημιαπασχόληση(προοπτική πλήρης), μισθός:400€+συζητήσιμος

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Σεπόλια

18 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Υπάλληλος Προμηθειών Θέση: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου Τόπος: Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Μηχανικός A.E.I./Τ.Ε.Ι. με τριετή προϋπηρεσία σε διαχείριση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και χρήση συστημάτων ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού (ERP). Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη

18 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Στελέχη Προώθησης Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Η Eleven Marketing είναι μία ελληνική εταιρία προώθησης πωλήσεων και marketing που δραστηριοποιείται στην πόλη της Θεσσαλονίκης από το 2013. Στο πλαίσιο ανάπτυξής της ζητά άτομα 22 έως 32 ετών, με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες για να στελεχώσουν τις

17 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [EUROPEAN DYNAMICS]

.NET Developer (ref: NETD_H/07/18) Ηράκλειο, Κρήτης Συμμετοχή σε σημαντικό διεθνές έργο. H European Dynamics (www.eurodyn.com) είναι μία ελληνική εξαγωγική εταιρία πληροφορικής, η οποία παρέχει τις υπηρεσίες της ως επί το πλείστον σε μεγάλους ευρωπαϊκούς και διεθνείς οργανισμούς και σε κυβερνήσεις και δημόσιες υπηρεσίες σε

17 Ιουλ
Δήμος Ηρακλείου [NEWREST HELLAS S.A.]

Newrest Greece, leader in Inflight catering services with subsidiaries all over Greece, offers career opportunities and is constantly looking for new talents. Join Newrest to participate in an exciting entrepreneurial adventure offering unique career opportunities. Newrest would like to recruit a recent graduate as Inflight Unit Manager to take part in a 6 months training program in Heraklion Crete with the final objective to be relocated in one of Newrest’s...

... various subsidiaries in Greece Education Skills: University degree, preferably in Finance Very good knowledge of