20 Νοε

Υπάλληλος αποθήκης στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εισαγωγική ανώνυμη εταιρία με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητείται υπάλληλος αποθήκης.
Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή διπλώματος οδήγησης Γ´ κατηγορίας
Αποστολή βιογραφικών στο: info@avedo.gr

Avedo Safety S.A.

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων]

Ανώνυμη βιομηχανία παραγωγής τροφίμων στην Ανατολική Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Αποθήκης Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο τροφίμων, κατά προτίμηση σε παραγωγική μονάδα μεταποίησης τροφίμων Πολύ καλή χρήση Η/Υ, WMS- ERP-MRP

06 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

27 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TECHNOMAT]

H εταιρία ΤΕΧΝΟΜΑΤ Α.Ε. επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Αποθήκης για μόνιμη εργασία στη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Παραλαβή, έλεγχος και αποθήκευση προϊόντων στην αποθήκη Διαχωρισμός και συλλογή προϊόντων παραγγελιών Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ, με κατεύθυνση στον

24 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος HR Employee Engagement (ορισμένου χρόνου) στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

24 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση: Yπεύθυνος Μηχανογραφημένης Αποθήκης για άμεση πρόσληψη. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Δίπλωμα Γ' κατηγορίας. Προσφέρονται: διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να