20 Νοε

Υπάλληλος αποθήκης στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εισαγωγική ανώνυμη εταιρία με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητείται υπάλληλος αποθήκης.
Απαραίτητα Προσόντα: Κατοχή διπλώματος οδήγησης Γ´ κατηγορίας
Αποστολή βιογραφικών στο: info@avedo.gr

Avedo Safety S.A.

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

12 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εισαγωγική εταιρία τροφίμων]

Εισαγωγική εταιρία τροφίμων στη ΒΙ.ΠΕ. Σίνδου Θεσσαλονίκης ζητά Εργάτη Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε οργανωμένη αποθήκη Γνώση χειρισμού ηλεκτρικού ανυψωτικού Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα Άριστες

08 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας, άτομα για το τμήμα Αποθήκης με άμεση διαθεσιμότητα, στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Εκτέλεση όλων των εσωτερικών διαδικασιών, τόσο σε φυσικό, όσο και σε λογιστικό επίπεδο.

08 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Actionline Ltd.]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας, άτομα για το τμήμα Logistics με άμεση διαθεσιμότητα, στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Εκτέλεση όλων των εσωτερικών διαδικασιών, τόσο σε φυσικό, όσο και σε λογιστικό επίπεδο. Καταγραφή όλων των ενεργειών στα διαθέσιμα έγγραφα σύμφωνα με τις απαιτήσεις παραγωγής και των σχετικών διαδικασιών. Προσόντα: Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής...

... σχολής
Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση διαχείρισης αποθήκης

Δεξιότητες:
Δυνατότητα προσαρμογής σε περιβάλλον αυξημένων απαιτήσεων
Υπευθυνότητα και μεθοδικότητα στην υλοποίηση κάθε έργου

Παροχές:
Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
Προοπτικές εξέλιξης, σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [EMPTIES]

Από την εταιρία υλικών μηχανογράφησης Εmpties προσφέρεται η θέση Υπαλλήλου Γραφείου για άμεση πρόσληψη στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Mόνιμη πλήρης απασχόληση εκτός Σαββάτου και Κυριακής. Απαραίτητο προσόν: Γνώσεις internet και Office. Προσφέρονται διαρκής εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη. [Για να