20 Νοε

Πωλήσεις/Τηλεφωνικό Κέντρο

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Α.Ε. Πετρελαιοειδών & Παροχής Υπηρεσιών Κτιρίων,ζητά έμπειρο άτομο,με προϋπηρεσία, για το Τμήμα Εισερχομένων Κλίσεων της Εταιρείας,στις κεντρικές της εγκαταστάσεις, στο Χαλάνδρι.Απαιτείται μεγάλη ικανότητα στην επικοινωνία και ευχέρεια λόγου. 8ωρη ή 5ωρη,πρωϊνή ή απογευματινή εργασία. Αμοιβή 700€ + ασφάλιση, 400€+ ασφάλιση, αντίστοιχα.Βιογραφικά στο hr@theermoil.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΘΕΡΜΟΙΛ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

12 Ιουλ
Αθήνα [Adecco]

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά

02 Ιουλ
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών στα βόρεια προάστια ζητούνται Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου Προσόντα: Θα ληφθούν υπόψη μόνο υποψηφιότητες με εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο Ιδιαίτερα επιθυμητή η εμπειρία στον χώρο της υγείας Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ Παρέχεται

02 Ιουλ
Αθήνα [Όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών στα βόρεια προάστια (Χαλάνδρι) ζητούνται Yπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου (Ραντεβού για Διαγνωστικές Εξετάσεις) Απαραίτητα προσόντα: Θα ληφθούν υπόψη μόνο υποψηφιότητες με εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο Απαραίτητη η εμπειρία στον χώρο της υγείας Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή

25 Ιουν
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Η Pizza Hut και KFC με έδρα στο Χαλάνδρι Αττικής προσλαμβάνει Υπαλλήλους για Τηλεφωνικό Κέντρο έως 25 ετών Αθήνα – Χαλάνδρι για τη στελέχωση του τηλεφωνικού κέντρου της, που θα έχουν ως αντικείμενο τη διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια επικοινωνίας και ευγένεια Θετική

21 Ιουν
Αθήνα [SHOP4SECURITY]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου απο Εμπορική Εταιρεία - Αντιπροσωπεία Συστημάτων Ασφαλείας με έδρα το Νέο Ηράκλειο Αττικής για πλήρη απασχόληση. Αρμοδιότητες