20 Νοε

Πωλήσεις/ Υπάλληλοι Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Α.Ε. Πετρελαιοειδών & Παροχής Υπηρεσιών Κτιρίων,ζητά έμπειρο άτομο, για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της,με μεγάλη ικανότητα στην επικοινωνία και ευχέρεια λόγου,για 8ωρη ή 5ωρη,πρωϊνή ή απογευματινή εργασία, στο περιφερειακό της κατάστημα, στη Γλυφάδα. Αμοιβή 700€ + ασφάλιση, 400€+ ασφάλιση, αντίστοιχα.Βιογραφικά στο sales@theermoil.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΘΕΡΜΟΙΛ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Αθήνα

H ICOM.M είναι μία από τις πιο μεγαλύτερες εταιρείες παροχής υπηρεσιών, ανάπτυξης πελατολογίου και προώθησης πωλήσεων. Με την πολυετή εμπειρία της, τις άρτιες

19 Σεπ
Αθήνα

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών διαχείρισης πελατειακών σχέσεων, στο πλαίσιο της συνεργασίας της με τον ΟΠΑΠ, αναζητά :

19 Σεπ
Αθήνα

Συνεργαζόμενος όμιλος με την WIND ένα από τα μεγαλύτερα CALL CENTER με έδρα στον Αγ. Δημήτριο προσφέρει μερική ή πλήρη απασχόληση για λογαριασμό της WIND

19 Σεπ
Αθήνα [DATA POWER]

Η Εταιρεία Έρευνας Αγοράς DATA POWER (πλησίον σταθμού ΗΣΑΠ Πλ. Βικτωρίας) Ενδιαφέρεται να προσλάβει υπαλλήλους γραφείου με αντικείμενο τη συμπλήρωση

19 Σεπ
Αθήνα

Η CQS S.A., ηγέτιδα ελληνική εταιρεία στην παροχή υπηρεσιών CRM, αναζητεί: Υπάλληλους γραφείου – Back Office ΚΩΔ. ΘΕΣΗΣ: BC-CQS 8ωρη, 5νθήμερη απασχόληση σε