20 Νοε

Πωλήσεις/ Υπάλληλοι Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Α.Ε. Πετρελαιοειδών & Παροχής Υπηρεσιών Κτιρίων,ζητά έμπειρο άτομο, για το Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών της,με μεγάλη ικανότητα στην επικοινωνία και ευχέρεια λόγου,για 8ωρη ή 5ωρη,πρωϊνή ή απογευματινή εργασία, στο περιφερειακό της κατάστημα, στη Γλυφάδα. Αμοιβή 700€ + ασφάλιση, 400€+ ασφάλιση, αντίστοιχα.Βιογραφικά στο sales@theermoil.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΘΕΡΜΟΙΛ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Αθήνα

Είσαι τελειόφοιτος και σπουδαστής ΤΕΙ και θέλεις κάνεις την πρακτική σου άσκηση; Η BFS Group, δίνει τη δυνατότητα σε τελειόφοιτους και σπουδαστές ΤΕΙ ,να

10 Δεκ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Υπάλληλοι Γραφείου Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και θέλεις να ενταχθείς άμεσα σε μία αξιόπιστη εταιρία, ικανή να αναγνωρίσει τις ικανότητές σου και να σου παρέχει μισθολογική και επαγγελματική εξέλιξη; Αν ναι, έλα κι εσύ στην ομάδα της PlegmaNet! Εδώ θα σου δοθεί η ευκαιρία να αναγνωριστούν και να

07 Δεκ
Αθήνα [ICAP Group]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό πελάτη της πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για

05 Δεκ
Αθήνα

Η εταιρία ΤΕΜ, ,αναζητά άμεσα νέους-εες για την στελέχωση των τμημάτων εξυπηρέτησης πελατών και ανάπτυξης πελατολογίου: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Τηλεφωνική προώθηση

04 Δεκ
Αθήνα [Αθηναϊκή ανώνυμη εταιρία]

Αθηναϊκή ανώνυμη εταιρία, έναντι μετρό Αιγάλεω, ζητεί Υπαλλήλους Γραφείου έως 50 ετών για το τμήμα προώθησης σταθερής, internet, TV. Βασικός μισθός ανεξαρτήτως πωλήσεων και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]