20 Νοε

Πωλήσεις/ Υπάλληλοι Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Α.Ε. Πετρελαιοειδών & Παροχής Υπηρεσιών Κτιρίων,ζητά έμπειρο άτομο, με μεγάλη ικανότητα στην επικοινωνία και ευχέρεια λόγου,για 8ωρη πρωϊνή ή απογευματινή εργασία, στο περιφερειακό της κατάστημα, στο Λαύριο. Αμοιβή 700€ + ασφάλιση.Βιογραφικά στο sales@theermoil.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΘΕΡΜΟΙΛ Α.Ε.

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουλ
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Κάτω Πατήσια

14 Ιουλ
Αθήνα [TEM]

Η εταιρία ΤΕΜ, αναζητά άμεσα νέους-εες για την στελέχωση των τμημάτων εξυπηρέτησης πελατών και ανάπτυξης πελατολογίου: ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Τηλεφωνική προώθηση

13 Ιουλ
Αθήνα

Έχεις εμπειρία στις πωλήσεις και θέλεις να ενταχθείς άμεσα σε μία αξιόπιστη εταιρεία, ικανή να αναγνωρίσει τις ικανότητες σου και να σου παρέχει μισθολογική

10 Ιουλ
Αθήνα [Zita Telecoms]

Επίσημος συνεργατης της Elpedison προσλαμβάνει άτομα με ευχέρεια στην επικοινωνία και διάθεση για εργασία,στο τηλεφωνικό της κέντρο με σκοπό την προώθηση

10 Ιουλ
Αθήνα [Telemarketing Α.Ε.]

Η Telemarketing AE, η μεγαλύτερη εταιρία πωλήσεων από την τηλεόραση, ζητά να προσλάβει άμεσα για το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της 2 Yπαλλήλους Γραφείου