20 Νοε

διανομες διαφημιστικων εντυπων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρια
Επιθυμητά Προσόντα: υπευθυνοτητα
Η εταιρία προσφέρει:μονιμη εργασια

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Οκτ
Πανελλήνια [Εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου]

Η μεγαλύτερη εταιρία διαφημιστικού ταχυδρομείου στην Ελλάδα, αναζητά: Διανομείς Διαφημιστικών Εντύπων Αρμοδιότητες: Εργασία στη γειτονιά τους Ευέλικτο ωράριο [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Αν έχετε εμπειρία ως Υπεύθυνος Τμήματος Αγορών και σας ενδιαφέρει μια νέα πρόκληση σε μια μεγάλη δυναμική εμπορική εταιρία στον κλάδο του οικιακού εξοπλισμού, τότε μη χάσετε την ευκαιρία να κάνετε ηλεκτρονικά την αίτησή σας. Ζητάμε εμπειρία στο κομμάτι των αγορών από τρίτες χώρες, εμπειρία στη

12 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Επιπλοποιός για κουζίνα σε ξενοδοχειακή μονάδα με προϋπηρεσία, με ή χωρίς συνεργείο στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός κατόπιν συνεννόησης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

12 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [GAP]

Η Μαρινόπουλος Σύμβουλοι Επιχειρήσεων Α.Ε. ζητά να προσλάβει Sales Associates (SAC-18) – Part Time για τo κατάστημα GAP τo οποίo βρίσκεται στο Mediterranean Cosmos της Θεσσαλονίκης. Περιγραφή θέσης: Αναφερόμενοι στον διευθυντή του καταστήματος, οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την παροχή υψηλού επιπέδου

12 Νοε

Ζητείται Υπεύθυνη Οροφών με προϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση σε ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]