20 Νοε

διανομες διαφημιστικων εντυπων

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρια
Επιθυμητά Προσόντα: υπευθυνοτητα
Η εταιρία προσφέρει:μονιμη εργασια

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Απρ
Θεσσαλονίκη [Exnet Hellas]

Από διαφημιστική εταιρεία ζητούνται γραφίστες με γνώσεις αντίστοιοχων προγραμμάτων για σχεδιασμό εντύπων, ηλεκτρονικών μέσων, ετικετών, και εν γένει διαφημιστικού υλικού Παρακαλώ για περισσότερα αποστείλετε το βιογραφικό σας στο job@exnet.gr Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

23 Μαι
Πανελλήνια [MOBILO PC ]

Διανεμητές Εντύπων Kωδικός: C33 Η θέση αφορά σε διανομή και προώθηση εντύπων, καταλόγων και εφημερίδων από πελάτες της εταιρίας σε διάφορα σημεία της Αττικής. Συνεργασία καθημερινά με τον προϊστάμενο  και μεταφορά στο πεδίο με εργασία 09:00-14:30 η αλλο. Δυνατότητα εργασίας Σάββατο και Κυριακή.

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ]

Η ΕΞΥΠΠ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ ζητεί, για απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση ως Τεχνικός Ασφαλείας Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να πληροί τις κατωτέρω προϋποθέσεις: Ηλικία έως 45 ετών Να διαθέτει εργασιακή εμπειρία στην

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [METKA EGN LTD]

Financial Reporting Professional - Thessaloniki Who we are: METKA EGN Group, member of Mytilineos Group, is a world class EPC and OM Contractor for Large Scale utility solar power projects, with global presence. Due to significant development abroad, we are seeking for a professional to join the financial reporting team. Job Description: Involvement in the preparation of monthly management reporting of Group’s Entities. Involvement in the preparation and monitoring...

... of annual budgets Involvement in the preparation of six-month and annual financial reporting for group and

Tags:

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία διαφήμισης & παροχής υπηρεσιών]

Marketing Coordinator Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο της διαφήμισης και της παροχής υπηρεσιών ζητά νέο / νέα με σκοπό τη μόνιμη συνεργασία και με δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης. Από την εταιρία παρέχονται ελκυστικές αμοιβές, συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα πιστοποίησης και σύγχρονο, αξιοκρατικό