19 Νοε

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Mitsis Ramira Beach 5* στην Κω, αναζητά για τη σεζόν 2018 προσωπικό όλων των ειδικοτήτων. Παρακαλώ, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία στο email: ramira.om@mitsishotels.com

Dimitris Amountzias

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουλ
Δήμος Τήνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ξενοδοχείο πολυτελείας που διαχειρίζεται η εταιρία στην Τήνο αναζητά Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα

13 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde Grand Resort της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση Υπάλληλοι Υποδοχής Όλων των Ειδικοτήτων Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση

01 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Υπάλληλοι Υποδοχής Όλων των Ειδικοτήτων Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε

17 Αυγ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια ΚFC ζητούν Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Προσωπικού / Recruiting (ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα