19 Νοε

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Mitsis Ramira Beach 5* στην Κω, αναζητά για τη σεζόν 2018 προσωπικό όλων των ειδικοτήτων. Παρακαλώ, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία στο email: ramira.om@mitsishotels.com

Dimitris Amountzias

Σχετικες Αγγελιες

09 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR PELEKAS MONASTERY]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Pelekas Monastery της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Υπάλληλοι Υποδοχής Όλων των Ειδικοτήτων Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε

25 Απρ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR LA GROTTA VERDE GRAND RESORT]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor La Grotta Verde Grand Resort της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Υπάλληλοι Υποδοχής Όλων των Ειδικοτήτων Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση

23 Μαι
Αθήνα [Οικομάθεια]

Το Κέντρο Ιδιαιτέρων Μαθημάτων Οικομάθεια ζητάει καθηγητές Πολυτεχνικών Σχολών για την παράδοση μαθημάτων κατ' οίκον Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Αρμοδιότητες: Διδασκαλία μαθημάτων Πολυτεχνικών Σχολών Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Αντίστοιχου Πανεπιστημιακού τμήματος. Επιθυμητά Προσόντα: Η εμπειρία και η ύπαρξη Μεταπτυχιακού ή Διδακτορικού θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη Συνεργασία

22 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [NEWREST HELLAS S.A.]

Η NEWREST ΕΛΛΑΣ, με ηγετική θέση στο χώρο της τροφοδοσίας, αναζητά για την περίοδο Μάιος-Οκτώβριος, για το υποκατάστημά της, στην ΚΕΡΚΥΡΑ:   ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΚΟΥΖΙΝΑΣ   Οι κατάλληλοι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: - Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη - Ομαδικό πνεύμα, ευελιξία,

22 Μαι
Πανελλήνια [FOOD PLUS ]

Tα εστιατόρια Pizza Hut ζητούν Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]