19 Νοε

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Mitsis Ramira Beach 5* στην Κω, αναζητά για τη σεζόν 2018 προσωπικό όλων των ειδικοτήτων. Παρακαλώ, αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα με πρόσφατη φωτογραφία στο email: ramira.om@mitsishotels.com

Dimitris Amountzias

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Τήνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ξενοδοχείο πολυτελείας που διαχειρίζεται η εταιρία στην Τήνο αναζητά Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα

31 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα]

Όμιλος επιχειρήσεων στον Πειραιά ζητεί Εργάτες όλων των ειδικοτήτων (κτίστες, σοβατζήδες, ηλεκτρολόγους, υδραυλικούς, πλακάδες και γενικών καθηκόντων) για μεγάλη ξενοδοχειακή μονάδα στις Κυκλάδες. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 4174780.

31 Οκτ
Αθήνα [Protect Cash Solutions]

*Απαραίτητα Προσόντα: * * Να έχετε σε ισχύ Άδεια Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 * Απολυτήριο Λυκείου * Γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών * Γνώση Αγγλικών * Υπευθυνότητα

12 Νοε
Αθήνα [MANIFEST SECURITY]

H Manifest Security, Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών Ασφάλειας, μέλος του ομίλου Manifest Services αναζητά Προσωπικό Ασφαλείας για την περιοχή της Αττικής. Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοχος Άδειας Εργασίας για Προσωπικό Ασφαλείας Απολυτήριο Λυκείου Δυνατότητα απασχόλησης σε βάρδιες Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους Προϋπηρεσία Γνώση Αγγλικής Γλώσσας Γνώση Η/Υ Ενδιαφέρον, συνέπεια και διάθεση για εργασία Προσφέρονται: ...

... Βασικός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
Bonus Αποδοτικότητας
Συνεχής Εκπαίδευση
Δυνατότητα εξέλιξης σε μια δυναμικά ανερχόμενη εταιρία.

Tags:

12 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα: Financial Economics and Accounting για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (κωδικός θέσης: BUSFA) Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακές / διδακτορικές σπουδές ή/και