18 Δεκ

ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος επιπλοποιός ,περιοχή Καλύβια Θορικού.
ΤΗΛ. 2291041600 - 6947603236

Telephone
ΞΥΛΟ & ΣΤΥΛ

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουλ
Αθήνα [IMBnet]

WEB Developer Back End ζητείται από Διαφημιστική εταιρεία κατασκευής ιστοσελίδων. Αρμοδιότητες: Κατασκευή e-shop & ιστοσελίδων με CMS Magento και Wordpress Απαραίτητα Προσόντα: Php, MySql, Javascript, Jquery, HTML CSS, διασύνδεση με E-shop με Erp Επιθυμητά Προσόντα: Facebook Api , Facebook Pixel, Google Remarketing Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον, ικανοποιητικό μισθό με μελλοντική εξέλιξη, ΙΚΑ, εκπαίδευση, μόνιμη απασχόληση,.

21 Ιουλ
Αθήνα [Meintanis]

Η εταιρεία μας αναπτύσσεται. *Άμεσα ζ**ητούνται 12 άτομα με Ι.Χ. για πλήρη απασχόληση,προϋπηρεσία επιθυμητή χωρίς να είναι απαραίτητη.* *Οι θέσεις που θα

21 Ιουλ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ]

Γνωστό και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών 5* ξενοδοχείο στη Μύκονο, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018. Συντηρητή Ο υποψήφιος για τη θέση του συντηρητή θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:  Απαραίτητα προσόντα: Εμπεριστατωμένες γνώσεις βάσει πτυχίου Ηλεκτρολογικές και

21 Ιουλ
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα 6 Υπαλλήλους Γραφείου άνω των 22 ετών για τη στελέχωση των γραφείων της. Ανεξαρτήτως εκπαίδευσης. Κατά προτίμηση κάτοικοι δυτικών προαστίων. Δυνατότητα 4ωρης ή 8ωρης απασχόλησης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Ιουλ
Αθήνα [Hotel Kythira]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ στα κύθηρα ζητείται από ξενοδοχειακή μονάδα.Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τομέα επιθυμητή,ηλικίας έως 35 ετών,για τη θερινή σεζόν 2018.Αποστολή