27 Απρ

ΟΔΗΓΟΣ COURIER

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΟΔΗΓΟΣ ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ
Αρμοδιότητες: ΚΟΥΡΙΕΡ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΕΩΣ 38 ΕΤΩΝ
Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ-ΑΣΦΑΛΕΙΑ-ΕΝΣΗΜΑ

COURIER THO

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

.kred { background-color:#D01F25; color:white; padding:20px; } ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η Κωτσόβολος, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο

18 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΠΡΟΤΥΠΟ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ]

Μονάδα χρόνιας αιμοκάθαρσης με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά να προσλάβει Οδηγό Ασθενοφόρου Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος του Ι.Ε.Κ. Ε.Κ.Α.Β. Κάτοχος επαγγελματικού διπλώματος οδήγησης Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση Ηλικία έως 35 ετών Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τα ανωτέρω

16 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά Άντρα Αποθηκάριο / Οδηγό κατά προτίμηση έως 40 ετών. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 40 ετών Επίδειξη ομαδικού πνεύματος στην εργασία Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επαγγελματικό δίπλωμα

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρεία]

Τεχνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει επαγγελματία οδηγό φορτηγού με αδεία κατηγορίας CE, άδεια χειριστή γερανού (παπαγαλάκι) και κλαρκ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητη προϋπόθεση ο ενδιαφερόμενος να κατέχει τις παραπάνω άδειες.

15 Μαι
Θεσσαλονίκη [Φραγκοπουλος Ευθύμιος & σία ΟΕ]

Οδηγός ζητείται από τη βιοτεχνία επεξεργασίας κρέατος Φραγκόπουλος Ευθύμιος & Σία Ο.Ε. στο Λαγκαδά Θεσσαλονίκης με δίπλωμα οδήγησης Β΄΄ κατηγορίας έως 30 ετών. Αποστολή βιογραφικού στο filakismeat@gmail.com