14 Νοε

Χειριστές/στριες Μηχανών Παραγωγής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας αναζητά 6 άτομα για τη...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Παραγωγής Αντικείμενο εργασίας: Έρευνα, σχεδιασμός και κατασκευή νέων προϊόντων και εξοπλισμού Συντήρηση του παραγωγικού εξοπλισμού Προγραμματισμός της παραγωγής Απαραίτητα προσόντα:

14 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εμπορική και βιομηχανική εταιρία]

Εμπορική και βιομηχανική εταιρία στη Δυτική Θεσσαλονίκη αναζητά για πλήρη απασχόληση Eργάτη Παραγωγής Περιγραφή εργασίας: Ο ζητούμενος υποψήφιος θα είναι εργάτης παραγωγής σε γραμμή συσκευασίας τροφίμων. Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος λυκείου Επιθυμητή η εμπειρία σε γραμμή παραγωγής και

06 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ν.ΛΑΚΙΔΗΣ ΑΒΕΕ]

Χειριστής Εργαλειομηχανών CNC – Θεσσαλονίκη Ζητείται χειριστής – προγραμματιστής για εργασία σε εξαγωγική εταιρία μηχανημάτων τροφίμων. Απαραίτητες γνώσεις: Β' κύκλου τεχνικός εργαλειομηχανών Απόφοιτος Ι.Ε.Κ., τεχνικός εργαλειομηχανών Γνώση σχεδιασμού CAD/CAM Γνώση αγγλικών Προϋπηρεσία

04 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALPHA PLAN]

Η Alpha Plan Consultants αναζητεί για λογαριασμό δυναμικά αναπτυσσόμενης επιχείρησης με ηγετική θέση στον κλάδο της βιομηχανίας δομικών υλικών και έδρα τη ΒΙ.ΠΕ. Θεσσαλονίκης υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης: Βοηθός Υπευθύνου Παραγωγής Έδρα: Νομός Θεσσαλονίκης Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος

31 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Καθαρίστριες (Γενικής Καθαριότητας) - Θεσσαλονίκη Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Υπευθυνότητα και οργάνωση Προσφέρονται: Μισθός αναλόγως προσόντων Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]