14 Νοε

Χειριστές/στριες Μηχανών Παραγωγής - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πολυεθνικής εταιρίας αναζητά 6 άτομα για τη...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητούνται Συντηρητές Παραγωγής Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ / ΤΕΛ / ΙΕΚ Μηχανολογίας, Ηλεκτρολογίας Γνώση ηλεκτροκόλλησης και οξυγονοκοπής Γνώση κατασκευής δικτύων νερού, αέρα, λαδιού Κατανόηση μηχανολογικών,

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Παραγωγής Με αντικείμενο εργασίας: Τον προγραμματισμό της παραγωγής Τη συντήρηση του παραγωγικού εξοπλισμού και Την έρευνα, τον σχεδιασμό και την κατασκευή νέων προϊόντων και εξοπλισμού

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Προϊστάμενος Παραγωγής (TEC 1112) Θεσσαλονίκη Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων, με ηγετική θέση στην αγορά και εκτεταμένο δίκτυο εξαγωγών, αναζητά Προϊστάμενο Παραγωγής για τις ανάγκες του εργοστασίου της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα αναλάβει τη συνεχή και άμεση επίβλεψη του

10 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ]

Η Σιδηρόπουλος Μεταφορική Α.Ε., μεταφορική εταιρία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης αναζητεί επαγγελματίες Χειριστές Μηχανημάτων Φορτοεκφόρτωσης Εμπορευματοκιβωτίων (Containers) για μόνιμη απασχόληση. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (φορτοεκφόρτωση containers) Απαραίτητη άδεια

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητούνται Κυρίες για Πλυντήρια και Καθαρίστριες με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]