14 Νοε

Γραμματέας Διοίκησης

Δήμος Κασσάνδρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

To Afitis Boutique Hotel ζητεί να προσλάβει: Γραμματέα Διοίκησης Απαιτούμενα προσόντα υποψήφιας: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Γνώσεις οικονομικών και λογιστικής Προϋπηρεσία και συστάσεις Γνώση Η/Υ: Word, Excel, Outlook Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις Διάθεση για προσφορά...

Σχετικες Αγγελιες

08 Δεκ
Δήμος Χανίων [PORTO PLATANIAS ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Porto Platanias ζητεί για τη στελέχωση της νέας ξενοδοχειακής μονάδας που θα λειτουργήσει το 2019 Porto Platanias Beach – Luxury Selection την παρακάτω ειδικότητα: Γραμματέας Διοίκησης Ο όμιλος παρέχει: διαμονή σε ξενοδοχείο του ομίλου και διατροφή. Αποστολή βιογραφικών με πρόσφατη φωτογραφία. [Για να

06 Δεκ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία ηλεκτρικής ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά άτομο για τη θέση της Γραμματέας Διοίκησης Αρμοδιότητες: Παροχή υποστήριξης στον γενικό διευθυντή Συνεργασία και επικοινωνία με τα τμήματα της εταιρίας και διεκπεραίωση εταιρικών ζητημάτων Διασφάλιση της αποτελεσματικής διαχείρισης

06 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Γραμματέας Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος - Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ADM 0612 Περιγραφή: Γνωστή εταιρία γυναικείας ένδυσης, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραμματέα Διοίκησης και Υποστήριξης Εμπορικού Τμήματος για τη διεκπεραίωση καθηκόντων υποστήριξης Δ.Σ. και του εμπορικού

20 Νοε
Δήμος Δέλτα [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται Γραμματέας Διοίκησης – ΒΙΠΕΘ Σίνδου Απαραίτητα προσόντα: Αγγλικά σε άριστο επίπεδο γραπτά και προφορικά (Proficiency) Άριστος χειρισμός Η/Υ (Windows Office, ERP, WMS, CRM) Γνώση οργάνωσης και συντονισμού ταξιδιών και συναντήσεων, τήρησης πρακτικών, αρχειοθέτησης Δυναμική προσωπικότητα, εχέμυθη,

12 Δεκ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο Aegean Melathron, στην Καλλιθέα Χαλκιδικής, του ομίλου Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διοίκησης Η/Ο ιδανική/ός υποψήφια/ος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Τουριστικών Επιχειρήσεων Τουλάχιστον πενταετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Άριστη