14 Νοε

Barman & Barwomen - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2018: Barman και Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε...

Σχετικες Αγγελιες

09 Δεκ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019: Barman και Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε

09 Δεκ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Barman / Barmaid Assistant Βarman / Assistant Βarmaid   Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* ή 5* στην Ελλάδα ή

03 Δεκ
Δήμος Κω [ATLANTICA PORTO BELLO HOTELS]

Τα ξενοδοχεία Atlantica Porto Bello Beach και Αtlantica Porto Bello Royal στην Καρδάμαινα της νήσου Κως ζητούν για τη σεζόν 2019 να προσλάβουν Bartenders Barwomen Αποστολή βιογραφικών με απαραίτητη πρόσφατη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

28 Νοε
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Barman Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

23 Νοε
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Pallazo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Barman για pool bar Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο σχολής σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Πτυχίο μπάρμαν (bartender) Γνώση cocktails, αποσταγμάτων και οίνου Τουλάχιστον 3-5