14 Νοε

Barman & Barwomen - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2018: Barman και Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε...

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019: Barman και Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε

14 Σεπ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων ΚΥΠΡΙΩΤΗ, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Barman / Barmaid Assistant Βarman / Assistant Βarmaid   Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος τουριστικής ή αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακά συγκροτήματα 4* ή 5* στην Ελλάδα ή

10 Σεπ
Δήμος Κω [HIP HOSPITALITY / TRESOR HOTELS]

Η HIP Hospitality για τα ξενοδοχεία της αναζητεί: Barman / Barwoman Προσόντα: Γνώση οινοπνευματωδών και κοκτέιλ Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα Άριστη γνώση της αγγλικής, δεύτερη ξένη γλώσσα (κατά προτίμηση γερμανικά) θα θεωρηθεί προσόν Τουλάχιστον διετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε

31 Αυγ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

O όμιλος ξενοδοχείων Blue Lagoon, ζητά για την στελέχωση του νέου του ξενοδοχείου Blue Lagoon Ocean, στο Ψαλίδι της Κω, 200 δωματίων, 4+ αστέρων, Adults Only, All Inclusive, το οποίο θα ανοίξει την 1η Μαΐου 2019, τo ακόλουθο διευθυντικό στέλεχος: Head Barman Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, με

20 Σεπ
Δήμος Κω [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη