22 Φεβ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ
για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα:
• Εμπειρία στην ανάληψη κινδύνων στους κλάδους ασφάλισης Προσώπων, Περιουσίας, Σκαφών, Νομικής Προστασίας και Αστικής Ευθύνης
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@interlife.gr

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

INTERLIFE ΑΑΕΓΑ

Σχετικες Αγγελιες

07 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACTION LINE]

  ΗACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά για λογαριασμό μεγάλης εταιρείας, άτομα για το τμήμα Logistics με άμεση διαθεσιμότητα, στη Σίνδο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Εκτέλεση όλων των εσωτερικών διαδικασιών, τόσο σε φυσικό, όσο και σε λογιστικό επίπεδο. Καταγραφή

07 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

23 Μαι

18 Ιουν
Χαλκίδα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ]

Μεγάλη εταιρεία με έδρα στο Σχηματάρι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο για το Τμήμα Προμηθειών . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

18 Ιουν
Αθήνα [TOURGREECE S.A]

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ TOURGREECE S.A ΖΗΤΕΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΚΡΑΤΗΣΗ, ΕΚΔΟΣΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΚΩΝ ΕΙΣΙΤΗΡΙΩΝ ΓΙΑ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΓΚΡΟΥΠ