22 Φεβ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ
για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα:
• Εμπειρία στην ανάληψη κινδύνων στους κλάδους ασφάλισης Προσώπων, Περιουσίας, Σκαφών, Νομικής Προστασίας και Αστικής Ευθύνης
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@interlife.gr

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

INTERLIFE ΑΑΕΓΑ

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

12 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία θέρμανσης - Κλιματισμού - Αντλίες Θερμότητας]

Εταιρία θέρμανσης - κλιματισμού - αντλίες θερμότητας ζητεί για το Τμήμα Μελετών - Πωλήσεων να προσλάβει άμεσα άτομο με γνώσεις του αντικειμένου, αγγλικής γλώσσας, χειρισμού Η/Υ (MS Office, internet). [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΥΕΞΙΑ ΑΕ]

To κέντρο αποκατάστασης και αποθεραπείας Ευεξία Α.Ε. αναζητά: Υπάλληλο Τμήματος Διεθνών Ασθενών Κωδικός θέσης: IPD Τα καθήκοντα του ρόλου περιλαμβάνουν: Συντονισμός διαδικασία εισαγωγής και εξιτηρίου των διεθνών ασθενών Αξιολόγηση και διαχείριση αναγκών των διεθνών των ασθενών εντός του

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Νέα θέση εργασίας: Υπάλληλος για το Τμήμα Service (μερικής

23 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACCESS]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο, επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη Υπάλληλο Τμήματος Παραγωγής Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση τεχνικών προδιαγραφών παραγωγής ενδυμάτων Ενημέρωση ολοκληρωμένου