22 Φεβ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητά
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ
για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη

Απαραίτητα προσόντα:
• Εμπειρία στην ανάληψη κινδύνων στους κλάδους ασφάλισης Προσώπων, Περιουσίας, Σκαφών, Νομικής Προστασίας και Αστικής Ευθύνης
• Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Απαραίτητα χαρακτηριστικά:
• Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες
• Εμπιστευτικότητα και ακεραιότητα
• Ικανότητα δημιουργίας και διατήρησης σχέσεων εμπιστοσύνης
• Ικανότητα τήρησης προθεσμιών και απόδοσης υψηλής ποιότητας υπηρεσιών
• Πελατοκεντρική αντίληψη

Παροχές:
• Μισθός αναλόγως προσόντων
• Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης μετά τον πρώτο χρόνο συνεργασίας
• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@interlife.gr

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

INTERLIFE ΑΑΕΓΑ

Σχετικες Αγγελιες

10 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [TNK Supplies OE]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία εμπορίας τεχνολογικών ειδών με online κατάστημα. Στα καθήκοντα περιλαμβάνεται κυρίως ο η τηλεφωνική εξυπηρέτηση και οι προωθητικές ενέργειες Απαιτήσεις Θέσης Ο κάτοχος της θέσης πραγματοποιεί πωλήσεις, παραγγελειοληψίες, ενημερώσεις και προωθητικές ενέργειες από το τηλέφωνο και είναι υπεύθυνος για την διατήρηση/ανάπτυξη εσόδων από υφιστάμενους πελάτες και κυρίως για την ανάπτυξη νέας πελατειακής βάσης σε όλη την...

... Ελλάδα.

Απαραίτητα Προσόντα:
1. Απόφοιτος Λυκείου
2. Εμπειρία στην τηλεφωνική πώληση, παραγγελειοληψία, διεκπεραίωση
3. Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
4. Καλή γνώση Η/Υ
5. Ικανότητες Διαπραγμάτευσης και επικοινωνίας
6. Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
7. Να έχει εκπληρώσει τις στρατιωτικές του υποχρεώσεις ή να έχει νόμιμα απαλλαγεί από αυτές.

Tags:

30 Αυγ

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με σκοπό την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 139 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Υπάλληλος Ηλεκτρονικού Καταστήματος (e-shop) Κωδικός θέσης: YHK01 Περιγραφή: H Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της

21 Σεπ
Χαλκίδα [ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΟΙΚΙΑΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ]

Μεγάλη εταιρεία με έδρα στο Σχηματάρι, ζητά να προσλάβει Υπάλληλο για το Τμήμα Προμηθειών . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης