12 Νοε

Personal Assistant/ Social Media Ninja

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Looking for full or part-time experienced social media and online marketing, content writing, curation.

DESIGN: If you have design skills and know how to use templates for web design that would be a bonus.

Written and spoken English a must. Ideally in Glyfada or nearby.

Salary competitive and bonus for over achievement.

Telephone
ed gordon

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Αθήνα [JALA GROUP]

JALA Group is a young collection of three beauty brands, that foster a creative, open, and (sometimes fun!) work environment. The brand is starting to spread

21 Σεπ
Αθήνα [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρίας στα Βόρεια

19 Σεπ
Αθήνα [DigitalWise Agency]

DigitalWise is a fast growing digital-first advertising agency, based in Athens. We work with more than 50 clients in Greece, Cyprus and Holland, in various

19 Σεπ
Αθήνα [METRON HEALTHCARE ΑΕBE]

Η METRON HEALTHCARE ΑΕBE, εταιρία ιατρικών υλικών με δυναμική πορεία στο χώρο της ιατρικής τεχνολογίας και έδρα στην Κάτω Κηφισιά Αττικής, ζητά προσωπικό για

14 Σεπ
Αθήνα [Εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου]

Από εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου ζητείται Personal Assistant Βασικές προϋποθέσεις συνεργασίας: Ηλικία άνω των 25 ετών Πτυχίο ανώτερης και