12 Νοε

Ταπετσερης επίπλων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ταπετσερης
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Ράψιμο και κόψιμο
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Εταιρεία κατασκευής επίπλων ζητά ταπετσερη για κατασκευή καρεκλών

Telephone
ΒΛΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Αθήνα [POLIHOME]

Ζητείται Πωλητής/τρια για τη στελέχωση φυσικού καταστήματος, που δραστηριοποιείτε κυρίως στο χώρου του επίπλου. Η θέση αφορά την πλήρη εξυπηρέτηση του πελάτη

31 Μαι
Αθήνα [ΓΕΩΡΒΑΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ]

ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ & ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗΣ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ, ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ , ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΩΝ ΕΠΙΠΛΩΝ ΚΟΥΖΙΝΑΣ - ΓΝΩΣΗ ΣΧΕΔΙΑΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ CAD - ΑΓΓΛΙΚΑ - ΔΙΠΛΩΜΑ ΙΧ- ΑΝΔΡΑΣ EΩΣ 40 ΕΤΩΝ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ. Επιθυμητά Προσόντα: ΙΤΑΛΙΚΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ + ΠΟΣΟΣΤΑ

29 Μαι
Αθήνα [ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΕΒΕ]

Η εταιρία Papadatos που δραστηριοποιείται στον τομέα της παραγωγής και πώλησης επίπλων ζητά να προσλάβει για το κατάστημά της στη Λ. Κηφισίας: Πωλητή Επίπλων Απαραίτητα προσόντα υποψηφίου: Προηγούμενη πείρα στον τομέα του επίπλου Δυνατότητα εργασίας με χρονοδιαγράμματα και σε ένα περιβάλλον που

25 Μαι
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΒΡΕΦΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ]

Κατάστημα βρεφικών ειδών στη Δυτική Αττική, ζητά Υπάλληλο για Αποθήκη, Μεταφορές & Συναρμολόγηση επίπλων. Ωράριο : 6ωρη εργασία /

19 Ιουν
Αθήνα [ΕΡΝΣΤ & ΓΙΑΝΓΚ]

Data Visualization / Business Intelligence (BI) professional Modern technology produces more data than ever before, but also provides the tools for the storage, organization, analysis and sharing of these data. This results in novel opportunities in the application of substantiated, innovative business insights to support better informed decision making for our clients. Our data and analytics professionals have diverse industry knowledge and experience, along...

... with unique technical expertise. Their specialized skills cover a wide range of advanced data management, reporting