12 Νοε

Ταπετσερης επίπλων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ταπετσερης
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Ράψιμο και κόψιμο
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:Εταιρεία κατασκευής επίπλων ζητά ταπετσερη για κατασκευή καρεκλών

Telephone
ΒΛΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

12 Σεπ
Αθήνα [POLIHOME]

Ζητείται Πωλητής/τρια για τη στελέχωση φυσικού καταστήματος, που δραστηριοποιείτε κυρίως στο χώρου του επίπλου. Η θέση αφορά την πλήρη εξυπηρέτηση του πελάτη

10 Σεπ
Αθήνα [ΠΟΛΥΕΘΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΠΙΠΛΩΝ]

Πολυεθνική εταιρεία επίπλων με έδρα στην Αθήνα (Περιστέρι), ζητά να προσλάβει υποψήφιους για να στελεχώσουν το Τμήμα Πωλήσεων. Οι θέσεις εργασίας είναι

31 Αυγ
Αθήνα [ENTOS]

Ζητούνται νέοι και φιλόδοξοι συνεργάτες να εργαστούν ως Σύμβουλοι Πωλήσεων / Πωλητές από γνωστό όμιλο καταστημάτων επίπλων με έδρα την Αθήνα, ο οποίος

27 Αυγ
Αθήνα [ΖΑΧ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

ΕΠΙΠΛΟΠΟΙΟΣ-ΤΑΠΕΤΣΕΡΗΣ με εμπειρία,ζητείται από μεγάλη εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο του επίπλου.Κύριες εργασίες: μοντάρισμα,μικροεπισκευές

24 Σεπ
Αθήνα [SIGMA PHONE ]

Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing Διαθέτει άρτια εκπαιδευμένο προσωπικό και προσφέρει εργασία σε θέματα τηλεφωνικής προσέγγισης