12 Νοε

Πωλήτρια σε Αρτοζαχαροπλαστείο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητρια σε αρτοζαχαροπλαστείο, πενθήμερη απογευματινή εργαςια
Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών, τακτοποίηση προϊόντων, καθαριότητα χώρου
Απαραίτητα Προσόντα: ευγένεια, εργατικότητα, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις Ζαχαροπλαστικης
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Αθήνα [Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EL-FASHION]

Ζητείται Πωλήτρια για το κατάστημα Bloom, στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στον χώρο της ένδυσης Ηλικία από 25 έως 35 ετών Γνώση αγγλικών και Η/Υ Άριστη γνώση για τον χώρο της μόδας και του styling Δυναμική προσωπικότητα και ταλέντο στην πώληση Ομαδικό πνεύμα εργασίας

17 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Νέο αρτοζαχαροπλαστείο – καφέ]

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια για νέο αρτοζαχαροπλαστείο – καφέ στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Αγίας Σοφίας – Εγνατία με εμπειρία στην παραγωγή καφέ και προσανατολισμό στην εξυπηρέτηση του πελάτη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη

10 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ Γ&Μ ΟΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗ ΑΡΤΟΣΚΕΥΑΣΜΑΤΩΝ & ΓΛΥΚΟ Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΕΣ ΩΡΑΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ