12 Νοε

Πωλήτρια σε Αρτοζαχαροπλαστείο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πωλητρια σε αρτοζαχαροπλαστείο, πενθήμερη απογευματινή εργαςια
Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών, τακτοποίηση προϊόντων, καθαριότητα χώρου
Απαραίτητα Προσόντα: ευγένεια, εργατικότητα, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις Ζαχαροπλαστικης
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Πωλήτρια αλλαντικών-κρεοπώλης, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία σε κοπή-πώληση αλλαντικών και κρεάτων. Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση ψησίματος σε επαγγελματικό φούρνο RATIONAL Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα

13 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΑΠΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ.

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [VOI & NOI]

Θέλεις να γίνεις μέλος της πιο δυνατής ομάδας πωλήσεων; Έλα στην ομάδα μας ως Πωλήτρια Kαταστήματος – Θεσσαλονίκη Η εταιρία: Με ηγετική θέση στον χώρο των υποδημάτων και των αξεσουάρ στην Ελλάδα, με 60 καταστήματα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [FASHION CLUB]

Ζητείται πωλήτρια με εμπειρία στης πωλήσεις για κατάστημα ενδυμάτων υποδημάτων ,αξεσουάρ. Για πλήρη απασχόληση στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στις πωλήσεις λιανικής πώλησης θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

01 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Γνωστός οίκος μόδας ζητά Πωλητή ή Πωλήτρια για το κατάστημά του στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Να ασχολείται με τη μόδα / το styling Εμπειρία στον χώρο θα εκτιμηθεί Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια Οργάνωση Άριστη γνώση της