12 Νοε

Web Designer

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η deZitech dynamics (www.dezitech.com) εταιρία πληροφορικής με γραφεία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, μεγαλώνει την ομάδα της και επιθυμεί να προσλάβει για τα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη Web Designer .

Απαραίτητα Προσόντα:
Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε αντίστοιχη θέση
Portfolio ή αποδεδειγμένη εμπειρία κατασκευής ιστοσελίδων & eshop
Άριστη γνώση HTML5, CSS3, Bootstrap, jQuery, responsive design
Καλή γνώση Adobe Creative Suite
Κατασκευή & διαχείριση ιστοσελίδας σε περιβάλλον WordPress, Joomla
Κατασκευή & διαχείριση eshop σε περιβάλλον CS-CART, OpenCart, Prestashop
Γνώση σε θέματα αλληλεπίδρασης με RESTful APIs και formats (JSON, XML)
Επιθυμητά προσόντα:
Γνώσεις και εμπειρία σε SEO
Πολύ καλές γνώσεις των social media, ιδιαίτερα Facebook

Παροχές:
Πλήρης απασχόληση
Μόνιμη συνεργασία
Σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
Διαρκή εκπαίδευση

Αποστολή βιογραφικών: hr@dezitech.com

Γιαννης Παπαδόπουλος