12 Νοε

Γραφίστας Γραφίστρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας
Αρμοδιότητες: Δημιουργία αρχείων προς εκτύπωση
Απαραίτητα Προσόντα: Photoshop, Illustrator, InDesign,Corel, Αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση εκτύπωσης, επιπλέον ξένες γλώσσες
Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη απασχόληση σε πενθήμερη βάση, ασφάλιση , προοπτική εξέλιξης

Artpoint

Σχετικες Αγγελιες

05 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ORANGE GROUP ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΕΚΤΥΠΩΣΕΙΣ]

ΓΡΑΦΙΣΤΡΙΑ Αρμοδιότητες: Σχεδιασμός εντύπου, επιγραφής Απαραίτητα Προσόντα: άριστη γνώση COREL και PHOTOSHOP, αγγλικά, κάτοικος ανατολικής Θεσσαλονίκης Επιθυμητά Προσόντα: παραγωγικότητα, εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη θέση, περιοχή ανατολικής Θεσσαλονίκης Παρακαλούμε για την αποστολή δειγμάτων δουλειάς. Όχι freelancer.

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Fratelli Petridi]

Ζητείται γραφίστας για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.   Απαραίτητα προσόντα:   Adobe Photoshop Adobe InDesign Γνώση Αγγλικής Γλώσσας Γνώσεις Φωτογράφησης   Επιπρόσθετα προσόντα: Γνώση Pack Shot Creator Studio   [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.][Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

31 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Γραφίστας/τρια στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μία νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο για

28 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [VICKO AE]

  Η εταιρία VICKO, λόγω της συνεχούς ανάπτυξής της στην εγχώρια αγορά και της ανάγκης αναδιοργάνωσης των διαδικασιών της, επιθυμεί να προσλάβει για τις κεντρικές της εγκαταστάσεις στην Πυλαία Θεσσαλονίκης Γραφίστα Απαιτούμενα προσόντα • Πτυχίο Γραφιστικής • Άριστη γνώση των προγραμμάτων: Adobe

19 Ιουν
Ανατολικής Αττικής [GFP - GEORGIOU FLEXIBLE PACKAGING]

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας GFP – Georgiou Flexible Packaging ζητά να προσλάβει Γραφίστα/τρια Κύριες αρμοδιότητες: Δημιουργία μακετών εκτύπωσης Διαχωρισμός χρωμάτων (pre-press) Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρίας Επικοινωνία με τους πελάτες Προφίλ υποψηφίου/ας: Ηλικία 25-40 ετών