12 Νοε

Γραφίστας Γραφίστρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας
Αρμοδιότητες: Δημιουργία αρχείων προς εκτύπωση
Απαραίτητα Προσόντα: Photoshop, Illustrator, InDesign,Corel, Αγγλικά
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση εκτύπωσης, επιπλέον ξένες γλώσσες
Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη απασχόληση σε πενθήμερη βάση, ασφάλιση , προοπτική εξέλιξης

Artpoint

Σχετικες Αγγελιες

05 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς ανοδική και

31 Αυγ
Θεσσαλονίκη [TNK Supplies]

Ζητείται γραφίστας από εταιρία εμπορίας τεχνολογικών ειδών με online κατάστημα. Στα καθήκοντα περιλαμβάνεται κυρίως ο σχεδιασμός καταχωρήσεων και προωθητικών ενεργειών. Αρμοδιότητες: • Δημιουργικός σχεδιασμός λογοτύπων και εταιρικής ταυτότητας • Δημιουργικό σχεδιασμό καταχωρήσεων και προωθητικών φυλλαδίων • Δημιουργικό σχεδιασμό προωθητικών POP υλικών • Δημιουργία υλικών για website / Social Media / Newsletters /Banners • Συμμετοχή στα εκάστοτε project...

... και συνεργασία με τα υπόλοιπα στελέχη με στόχο το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα
• Σύνταξη ενημερωτικών δελτίων, ανάρτηση περιεχομένου στα social media και διαχείριση campaign επικοινωνίας.
• Σχεδιασμός campaign προώθησης προϊόντων σε συνεργασία με εμπορικό δίκτυο, σύνθεση προτάσεων και μέσων, προκοστολόγηση, εκπόνηση, έκθεση αποτελεσμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα:
• Γνήσιο ενδιαφέρον στο πεδίο του σχεδιασμού ιστοσελίδων, τις δυνατότητες και τις αρχές του web.
• Γνώση Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign. Γνώση στο XD θα προτιμηθεί
• Η γνώση Adobe AfterEffects δεν είναι απαραίτητη, ωστόσο είναι θετικότατο
• Ανεπτυγμένες δεξιότητες επικοινωνίας, γραπτής και προφορικής, στην ελληνική αλλά και στην αγγλική γλώσσα εξίσου
• Ομαδικό πνεύμα, πραγματική θέληση και αγάπη για δημιουργικότητα και πρωτοτυπία
• Εργατικότητα και υπευθυνότητα
• Προγενέστερη εμπειρία στον χώρο
• Ηλικία έως 35 ετών
• Σπουδές αντίστοιχης κατεύθυνσης
• Εξοικείωση με τα Social Media
• Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων

Η εταιρία προσφέρει:
• Αρχική και συνεχής εκπαίδευση
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (ασφάλιση, σταθερός μισθός)
• Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, που προσφέρει δυνατότητες εξέλιξης

Tags:

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [MMS Advertising]

Ζητείται έμπειρος γραφίστας/στρια από Διαφημιστική στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης με προϋπηρεσία άνω των 2 ετών με άριστη γνώση των προγραμμάτων: Adobe Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign) για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητη αποστολή βιογραφικών και portfolio: irini@mms-adv.gr

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [VITORGAN ]

Η VITORGAN – ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ, μία από τις κορυφαίες εταιρίες στον χώρο του φαρμακείου με εμπειρία 60 ετών και φιλοσοφία την παραγωγή και διάθεση ποιοτικών και καινοτόμων συμπληρωμάτων διατροφής, ιατροτεχνολογικών και καλλυντικών προϊόντων ζητά να προσλάβει: Συνεργάτες Πωλήσεων Φαρμακείου με έδρα τη

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη Από την Premier Sale, αποκλειστικό συνεργάτη Wind, ζητούνται εκπρόσωποι κινητής και σταθερής τηλεφωνίας για την κάλυψη θέσεων σε call center στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία Προσαρμοστικότητα - εξοικείωση σε