10 Νοε

Υπάλληλος Υποδοχής & Κρατήσεων

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μίσθωσης οχημάτων ζητείται συνεργάτιδα οργανωμένη για την πλήρωση της θέσης: Υπάλληλος Υποδοχής Κρατήσεων η οποία θα επιδιώκει την ομαλή καθημερινή λειτουργία του front office. Δίνεται έμφαση στη σωστή εξυπηρέτηση των πελατών με επαγγελματικό σε έναν άνετο χώρο εργασίας. Οι...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο, ανάμεσα σε έλατα, στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

16 Ιουν
Δήμος Κω [NEPTUNE HOTELS]

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Neptune Hotels***** στο Μαστιχάρι της Κω επιθυμεί να προσλάβει: Υπάλληλο Κρατήσεων - Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος /-η σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4* ή 5* Πολύ καλή γνώση της γερμανικής και της

15 Ιουν
Δήμος Θάσου [Maranton Beach Hotel]

Το 4* ξενοδοχείο Maranton Beach Hotel στη Θάσο επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή σεζόν 2018: Υπάλληλο Υποδοχής / Κρατήσεων Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Τουλάχιστον 2 χρόνια εμπειρίας σε ξενοδοχειακές μονάδες 4 ή 5 αστέρων Πολύ καλή γνώση Η/Υ και ξενοδοχειακών προγραμμάτων (κατά

24 Μαι
Δήμος Βόλου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το ξενοδοχείο Leda Village Resort στο Χόρτο - Πηλίου αναζητά υποψηφίους για τις θέσεις: Υπάλληλος Υποδοχής - Κρατήσεων (Front Back Office) για την καλοκαιρινή σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην ίδια ή παρόμοια θέση, σε ξενοδοχεία 3 ή 4 αστέρων, τουλάχιστον 2 - 3 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΑΝΔΡΙΝΟ ]

Κοπελλα με προϋπηρεσία σε reception, με άριστη γνώση Αγγλικών, ηλικία κάτω των 30 ετών, με γνωση χειρισμόυ Η/Υ, και με ευγένεια, εμφάνιση, προθυμία.Προαιρετικά γνώση προγράμματος Protel [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]