10 Νοε

Υπάλληλος Υποδοχής & Κρατήσεων

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από εταιρία μίσθωσης οχημάτων ζητείται συνεργάτιδα οργανωμένη για την πλήρωση της θέσης: Υπάλληλος Υποδοχής Κρατήσεων η οποία θα επιδιώκει την ομαλή καθημερινή λειτουργία του front office. Δίνεται έμφαση στη σωστή εξυπηρέτηση των πελατών με επαγγελματικό σε έναν άνετο χώρο εργασίας. Οι...

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PHILIAN HOTELS AND RESORTS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Philian Hotels Resorts αναζητάει: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής (για ξενοδοχείο του Θεσσαλονίκη) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Τριετής

04 Σεπ
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο, ανάμεσα σε έλατα, στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

25 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ACCESS]

Ελληνική εταιρία ενδυμάτων με δυναμική παρουσία στον χώρο και συνεχώς αναπτυσσόμενο δίκτυο, επιθυμεί να προσλάβει για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Αποθήκης Περιγραφή θέσης: Διεκπεραιώνει τις διαδικασίες φόρτωσης / εκφόρτωσης τηρώντας τους κανόνες ασφάλειας Διεκπεραιώνει

24 Σεπ
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Front Office Agent / Υπάλληλος Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα – επικοινωνία - οργανωτικότητα Πολύ καλή γνώση συστήματος Epitome Πολύ καλή γνώση αγγλικών και γερμανικών Προσφέρονται:

24 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Φύλακας Υποδοχής Έχεις εμπειρία; Είσαι ομαδικός/η, οργανωτικός/ή με ευχέρεια στην επικοινωνία; Τώρα, σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της, αναζητά τον κατάλληλο/η υποψήφιο/α. Ο ρόλος: Υποδοχή