09 Νοε

Μηχανικός / Συντηρητής Φορτηγών και Οχημάτων Αποθήκευσης

Δυτικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Parametros Group (Parametros Logistics – Parametros Mεταφορική) ένας από τους πιο καταξιωμένους ομίλους στον κλάδο του με συνεχόμενη ανάπτυξη εργασιών αναζητά: Yπεύθυνο Συντήρησης Φορτηγών και Οχημάτων Αποθήκευσης Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού οχημάτων Μηχανολογικές και ηλεκτρολογικές γνώσεις...

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Πανελλήνια [Βιομηχανία Κατεψυγμένων Προϊόντων Ζύμης]

Βιομηχανία Κατεψυγμένων Προϊόντων Ζύμης στην περιοχή Κορωπίου ζητεί: Μηχανικό Φορτηγών Αυτοκινήτων Για τη θέση απαιτούνται: Εξειδίκευση στα φορτηγά Mercedes Προϋπηρεσία Προσφέρεται: Πλήρης απασχόληση Αποστολή βιογραφικών στο fax: 210 6022472 ή στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

18 Οκτ
Δυτικής Αττικής [DRAPA CHEMIE]

Η εταιρία μας, παραγωγός χρωμάτων, βερνικιών και χημικών προϊόντων και αποκλειστικός αντιπρόσωπος της γερμανικής εταιρίας συστημάτων δόμησης Sto ζητά να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα για τη στελέχωση του τεχνικού τμήματος της StoHellas. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μηχανικού ΑΕΙ /

16 Οκτ
Δήμος Τανάγρας [INOTEX IKE]

Ζητούνται: Μηχανικός Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος Συντηρητής για στελέχωση βιομηχανίας στα Οινόφυτα, με δυνατότητα εξέλιξης. Η θέση περιλαμβάνει: Αποκατάσταση δυσλειτουργιών - βλαβών Διενέργεια προληπτικών συντηρήσεων-βελτιώσεων Συνεχείς βελτιώσεις στον υπάρχοντα εξοπλισμό Εξασφάλιση

12 Οκτ

09 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που