09 Νοε

Μηχανικός / Συντηρητής Φορτηγών και Οχημάτων Αποθήκευσης

Δυτικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος Parametros Group (Parametros Logistics – Parametros Mεταφορική) ένας από τους πιο καταξιωμένους ομίλους στον κλάδο του με συνεχόμενη ανάπτυξη εργασιών αναζητά: Yπεύθυνο Συντήρησης Φορτηγών και Οχημάτων Αποθήκευσης Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού οχημάτων Μηχανολογικές και ηλεκτρολογικές γνώσεις...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία στον Ασπρόπυργο αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό O υποψήφιος θα πρέπει να έχει άριστη γνώση χρήσης Η/Υ, γνώση Autocad και να μιλά άπταιστα αγγλικά. Η γνώση γαλλικών ή γερμανικών, καθώς και η γνώση Ms Project θα εκτιμηθούν. Βιογραφικά με φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, μεγάλη εμπορική επιχείρηση δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων στη Μάνδρα Αττικής. (SENG06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. 5ετή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Καλή γνώση αγγλικών Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές

02 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [Βιομηχανική εγκατάσταση]

Βιομηχανική εγκατάσταση στην περιοχή του Ασπροπύργου ζητεί Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Αντικείμενο της θέσης είναι η προληπτική ηλεκτρολογική συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού και εγκαταστάσεων. Οι υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν τα ακόλουθα προσόντα: Προϋπηρεσία από 2 έως 5 έτη, σε ανάλογη

23 Ιουλ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Αντιπρόσωπος Ενοικίασης Οχημάτων (6 μήνες) Είσαι ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες; Στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση των πελατών και έχεις έφεση στις πωλήσεις; Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μεγάλο πολυεθνικό όμιλο και να σου δοθεί η

21 Ιουλ
Αθήνα [ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΜΟΝΑΔΑ]

Γνωστό και διακεκριμένο για την υψηλή ποιότητα υπηρεσιών 5* ξενοδοχείο στη Μύκονο, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018. Συντηρητή Ο υποψήφιος για τη θέση του συντηρητή θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:  Απαραίτητα προσόντα: Εμπεριστατωμένες γνώσεις βάσει πτυχίου Ηλεκτρολογικές και