07 Νοε

Καθηγητές Μερικής Απασχόλησης στους τομείς Logistics / Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Διοίκησης Επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει Καθηγητές Μερικής Απασχόλησης στους παρακάτω τομείς: Logistics / Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Kωδικός θέσης: LO17 Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακός...

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής επαγγελμάτων υγείας ζητά να προσλάβει: Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης στο ευρύτερο πεδίο της λογοθεραπείας / λογοπαθολογίας Κωδικός θέσης: LOGO18 για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο λογοπαθολογίας /

02 Οκτ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης του Τμήματος Φυσικοθεραπείας ζητά να προσλάβει Διδακτικό Προσωπικό Μερικής Απασχόλησης στο πεδίο της Καρδιοαναπνευστικής Φυσικοθεραπείας Κωδικός θέσης: CARDIO18 για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο

01 Οκτ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής επιστημών της αγωγής ζητά να προσλάβει: Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μεταπτυχιακών μαθημάτων και επίβλεψη διπλωματικών εργασιών στο επιστημονικό πεδίο των: Ειδικών Μαθησιακών Δυσκολιών και του Αυτισμού (κωδικός θέσης: SEND18)

12 Οκτ
Πανελλήνια [Eταιρία μελετών]

Από εταιρία μελετών με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητείται κοπέλα για τη θέση της Γραμματείας Διοίκησης για τα γραφεία της Αθήνας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτη σχολής γραμματέων ή άλλης σχολής τριτοβάθμιας εκπαίδευσης Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση Η/Υ Πολύ καλή γνώση αγγλικών

11 Οκτ
Πανελλήνια [Ε-SYSTIMA.GR]

Ζητούνται έμπειροι Καθηγητές για συνεργασία στον τομέα διοίκησης και οικονομίας για επιμέλεια και υποστήριξη εργασιών. Προϋποθέσεις: Εμπειρία στον τομέα Υπευθυνότητα Σοβαρότητα Επαγγελματισμός Συνέπεια Οργανωτικές δεξιότητες Ερευνητική εμπειρία [Για να στείλετε το βιογραφικό σας,