07 Νοε

Mεταφράσεις κειμένων στα ρωσικά

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται συνεργάτης για μεταφράσεις κειμένων στα ρωσικά, καθώς και τηλεφωνική επικοινωνία με δυνητικούς πελάτες από Ρωσία.
Αρμοδιότητες: Μεταφράσεις κειμένων στα ρωσικά. Τηλεφωνική επικοινωνία με δυνητικούς πελάτες από Ρωσία
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρωσικής γλώσσας.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

NAVA Ideas

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Fratelli Petridi]

Ζητείται γραφίστας για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.   Απαραίτητα προσόντα:   Adobe Photoshop Adobe InDesign Γνώση Αγγλικής Γλώσσας Γνώσεις Φωτογράφησης   Επιπρόσθετα προσόντα: Γνώση Pack Shot Creator Studio   [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.][Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

15 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Dixa Audio & Lights]

Ζητείται Υπάλληλος με γνώσεις εγκατάστασης επαγγελματικού ήχου και φωτισμού ηλικίας 22 εώς 30 ετών. Όχι ηλεκτρολόγοι και ηχολήπτες. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, απαραίτητο μεταφορικό μέσο, δίπλωμα Β' κατηγορίας. Η εταιρία προσφέρει: Μισθός αναλόγως προσόντων.

13 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MLS ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ]

Η MLS – Making Life Simple αναζητά Γλωσσολόγο με άριστα Βουλγαρικά για τα κεντρικά γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Κωδικός θέσης: Γ.Ν. Απαραίτητα προσόντα: Native Bulgarian speaker, γλωσσολόγος ή μεταφραστής Να γνωρίζει πολύ καλά αγγλικά και να είναι χρήστης Android smartphone Για απασχόληση 15 ημερών Εάν θεωρείτε ότι το προφίλ σας

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

Τεχνικός Ψυκτικός Εγκαταστάσεις Κλιματιστικών Μηχανημάτων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει:Μισθό ένσημα

11 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Η Κόσμος Συμβουλευτική Α.Ε., μία από τις ηγετικές εταιρίες στον κλάδο των συμβούλων επιχειρήσεων της Ελλάδας με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης, ζητεί Προϊστάμενο Τμήματος Αναπτυξιακών Προγραμμάτων Κωδικός: 28719/18 Αρμοδιότητες: Σύμβουλος υποστήριξης επενδυτών Συντονισμός και έλεγχος τμήματος