06 Νοε

Υπάλληλος πρακτορείου ΠΡΟΠΟ

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για μόνιμη απασχόληση σε πρακτορείο ΠΡΟΠΟ.Επιθυμητή η όποια προυπηρεσία
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουν
Αθήνα [ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΤΑΞΙΔΙΩΝ]

Πρακτορείο Ταξιδίων που βρίσκεται στην Ομόνοια ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα) Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία Γνώση Amadeus (ή

19 Ιουν
Δυτικής Αττικής [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής εταιρίας, αναζητά ένα (1)

19 Ιουν
Δήμος Θήρας [Strogili Traditional Houses]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής για ξενοδοχιακή μονάδα στην Οία Σαντορίνης. Απαραίτητη η προϋπηρεσία και συστάσεις. Παρέχεται διαμονή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Ιουν
Δήμος Ηρακλείου [SYCHEM ΑΕ]

Επιθυμητή ειδικότητα: Υπάλληλος Προμηθειών Θέση: ΒΙ.ΠΕ. Ηρακλείου Τόπος: Κρήτη Απαραίτητα προσόντα: Μηχανικός A.E.I./Τ.Ε.Ι. με τριετή προϋπηρεσία σε διαχείριση ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού και χρήση συστημάτων ενδοεπιχειρησιακού σχεδιασμού (ERP). Η εταιρία: Πρωτοπόρος ελληνική εταιρία στη

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Όμιλος εταιριών]

Όμιλος εταιριών στη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Υπάλληλο Λογιστηρίου ο οποίος και θα αναφέρεται στη διεύθυνση λογιστηρίου και στη διοίκηση. Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να είναι υπεύθυνος και να διαθέτει όρεξη για δουλειά και καλή γνώση εμπορικής – λογιστικής διαχείρισης.