06 Νοε

Υπάλληλος πρακτορείου ΠΡΟΠΟ

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για μόνιμη απασχόληση σε πρακτορείο ΠΡΟΠΟ.Επιθυμητή η όποια προυπηρεσία
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Σεπ
Αθήνα [ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ]

Ζητείται υπάλληλος για πρακτορείο ΟΠΑΠ στα Πετράλωνα.Αποφοιτος λυκείου,καθαρό ποινικό μητρώο,με άριστες γνώσεις μηχανών Οπαπ, ιπποδρόμου πρόθυμος και με όρεξη

12 Σεπ
Αθήνα [ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΠΡΟ ΠΟ]

Πρακτορείο ΠΡΟ ΠΟ στη Νέα Σμύρνη, πλησίον του γηπέδου του Πανιωνίου, ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για την κάλυψη της θέσης του Υ παλλήλου Καταστήματος

03 Σεπ
Αθήνα [Πρακτορείο Ο.Π.Α.Π]

Ζητείται νέος ή νέα για πλήρη απασχόληση σε κατάστημα πρακτορείου ΟΠΑΠ στην περιοχή της Ν. Ιωνίας. Θα προτιμηθεί κάτοικος Βορείου Τομέα Αττικής. Βιογραφικά

23 Σεπ
Μαρούσι [ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ]

*Περιγραφή θέσης: * Ο/H υποψήφιος/α θα αναλάβει την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της Εταιρίας και την προώθηση της εικόνας και των υπηρεσιών της

23 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ασφάλειες Δημητρίου]

Ζητείται υπάλληλος σε ασφαλιστικό γραφείο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης με απαραίτητη προϋπηρεσία στο χώρο των ασφαλίσεων καθώς και κάτοχος αδείας ασφαλιστικού συμβούλου. Σχετική εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων αποτελεί προσόν που εκτιμάται. Να τονίσουμε πως βιογραφικά που δεν πληρούν τις προϋποθέσεις να μην αποσταλούν καθώς δεν πρόκειται να ληφθούν υπόψιν. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email: dimitriouae@gmail.com