03 Ιαν

ΠΩΛΗΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΕΣ για βιομηχανική επιχείρηση στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη εμπειρία σε πωλήσεις, γνώσεις Η/Υ, Αγγλικά και Γερμανικά. Ικανοποιητική αμοιβή. Αμεση πρόσληψη 2310/706341&6976437256, 08:00-20:00

ELECTRA EQUIPMENT

Σχετικες Αγγελιες

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [MEDIMART]

Ζητείται Πωλητής Ιατρικού εξοπλισμού σε κατάστημα παραφαρμακείο στη περιοχή της Κ. Τούμπας στη Θεσσαλονίκη. Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και στις πωλήσεις ιατρικών-φαρμακευτικών ειδών καθώς και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Απαραίτητη εμπειρία σε θέματα-δαπάνες ΕΟΠΥΥ. Αποστολή Βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

02 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media– Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τον νομό

19 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Θεσσαλονίκη Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ιατρικός Επισκέπτης / Πωλητής για προώθηση χειρουργικού αναλώσιμου υλικού με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Proficiency Χρήση Η/Υ Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Εκπληρωμένες στρατιωτικές

16 Ιουλ
Πανελλήνια [Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής]

Σύμβουλος Πωλήσεων / Πωλητής Μεγάλη ελληνική βιομηχανία ειδών υγιεινής ζητά ικανά, οργανωτικά και επικοινωνιακά στελέχη πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη / διαχείριση δικτύου χονδρικής Δημιουργία, διαχείριση προσφορών Επαγγελματική παρουσίαση εταιρικής ταυτότητας σε δυνητικούς