15 Μαι

Ηλεκτρολόγος/μηχανικός αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ηλεκτρολόγος ή μηχανικός αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες: εργασίες συντήρησης αυτοκινήτων και εγκατάστασης συστημάτων υγραεριοκίνησης
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία άνω των 3 ετών σε συνεργείο αυτοκινήτων, καλή γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε συστήματα υγραεριοκίνησης
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση με ασφάλιση, μισθός αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [YLICON TRADING S.M.P.C.]

Η Ylicon Trading MIKE με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά για μόνιμη απασχόληση Ηλεκτρολόγο / Μηχανικό με εξειδίκευση στα φωτοβολταϊκά. Απαραίτητη η εμπειρία στη μελέτη και στον σχεδιασμό φωτοβολταϊκών πάρκων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

27 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλος όμιλος εταιριών παροχής υπηρεσιών]

Από μεγάλη εταιρία παροχής υπηρεσιών στη Θεσσαλονίκη, ζητείται αποκλειστικά Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός ή Διπλωματούχος Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης (κωδικός θέσης: ΕΝΕΛ-11/2018) Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ) Τουλάχιστον

23 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Πανεπιστημιακό]

Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί και Μηχανικοί Ηλεκτρονικών Υπολογιστών ( απόφοιτοι Πολυτεχνείου) ζητούνται για εργασία ως Καθηγητές, σε Πανεπιστημιακό Φροντιστήριο της Θεσσαλονίκης. Το αντικείμενο της εργασίας είναι: Η διδασκαλία Πανεπιστημιακών Μαθημάτων και η εκπόνηση- υποστήριξη Φοιτητικών Εργασιών. Μας ενδιαφέρει μακροχρόνια και σταθερή συνεργασία! Παρακαλούμε να μας αποστείλετε Αναλυτικό Βιογραφικό! e- mail: analysis.panepistimiako@gmail.com

17 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΤΤΙΧ]

  Δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία βιομηχανικού εξοπλισμού στα Βαλκάνια αναζητά μηχανικό αυτοματισμών με έδρα στην Θεσσαλονίκη. ΒΑΣΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ Η δυνατότητα προγραμματισμού ρομποτικών βραχιόνων, προγραμματισμός και διαχείριση PLC/HMI, Προγραμματισμός και Διαχείριση Ελεγκτών Ηλεκτρικών

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [GRAND RESORT LAGONISSI]

Από το ξενοδοχείο Grand Resort Lagonissi, ζητείται Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός (ΤΕ) ή Μηχανολόγος / Μηχανικός (ΤΕ) με εμπειρία τουλάχιστον 10 ετών σε ξενοδοχειακές επιχειρήσεις για τη στελέχωση της τεχνικής υπηρεσίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]