15 Μαι

Ηλεκτρολόγος/μηχανικός αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ηλεκτρολόγος ή μηχανικός αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες: εργασίες συντήρησης αυτοκινήτων και εγκατάστασης συστημάτων υγραεριοκίνησης
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία άνω των 3 ετών σε συνεργείο αυτοκινήτων, καλή γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε συστήματα υγραεριοκίνησης
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση με ασφάλιση, μισθός αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ]

Η ΕΞΥΠΠ ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΠΕ ζητεί, για απασχόληση στην περιοχή της Θεσσαλονίκης Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πλήρη απασχόληση ως Τεχνικός Ασφαλείας Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να πληροί τις κατωτέρω προϋποθέσεις: Ηλικία έως 45 ετών Να διαθέτει εργασιακή εμπειρία στην

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΧΔΚ ΑΕ]

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ / ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΣΧΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ / ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΜΙΚΡΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η εταιρία προσφέρει:

27 Απρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MECCANICA GROUP A.E.]

Ο όμιλος εταιριών Μeccanica, προτίθεται να προσλάβει: Μηχανολόγο ή Ηλεκτρολόγο Μηχανικό με τουλάχιστον 2 έτη εμπειρία σε μελέτη - κατασκευή τεχνικών έργων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Απαραίτητος κωδικός στο θέμα: MH-TH.

22 Μαι
Πανελλήνια [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε., ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική, αναζητά Μηχανικό Αυτοκινήτων Κωδικός θέσης: MECHANIC/0518 Αρμοδιότητες: Οργάνωση και προγραμματισμός καθημερινής λειτουργίας του εταιρικού συνεργείου των φορτηγών της εταιρίας Διάγνωση βλαβών, αναζήτηση ανταλλακτικών Προφίλ: Απόφοιτος

22 Μαι
Δυτικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Τrenkwalder για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας ζητά Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος μηχανικός αυτοκινήτων Τ.Ε.Ε., ΤΕ.Λ. ή Ι.Ε.Κ. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε συνεργείο αυτοκινήτων Απαραίτητη η γνώση