15 Μαι

Ηλεκτρολόγος/μηχανικός αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ηλεκτρολόγος ή μηχανικός αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες: εργασίες συντήρησης αυτοκινήτων και εγκατάστασης συστημάτων υγραεριοκίνησης
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία άνω των 3 ετών σε συνεργείο αυτοκινήτων, καλή γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε συστήματα υγραεριοκίνησης
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση με ασφάλιση, μισθός αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Κ. ΓΑΛΕΑΔΗ ΟΕ ]

Η εταιρεία ΑΦΟΙ Κ. ΓΑΛΕΑΔΗ ΟΕ με έδρα στη Σταυρούπολη, ζητά να προσλάβει Μηχανικό ή Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Τηλ. επικοινωνίας : 2310688383 Ώρες επικοινωνίας : 09:00-17:00 Απαραίτητο βιογραφικό σημείωμα.

05 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και ζαχαροπλαστικής, με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στo πλαίσιo της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Διπλωματούχο Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Απαραίτητα προσόντα: Τυπικά προσόντα: δίπλωμα Ηλεκτρολόγου

01 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων]

Από μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης. (κωδικός θέσης ΠΥΡ-10/2018). Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία στην εκπόνηση μελετών πυροπροστασίας για

01 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη μελετητική εταιρία Η/Μ έργων]

Από μεγάλη μελετητική εταιρεία Η/Μ έργων στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης, (κωδικός θέσης 2018/ΕΝ.08). ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Απόφοιτος/η αποκλειστικά Πολυτεχνικής Σχολής (ΑΕΙ). Τουλάχιστον 2ετής επαγγελματική εμπειρία στην

16 Οκτ
Δήμος Τανάγρας [INOTEX IKE]

Ζητούνται: Μηχανικός Συντηρητής / Ηλεκτρολόγος Συντηρητής για στελέχωση βιομηχανίας στα Οινόφυτα, με δυνατότητα εξέλιξης. Η θέση περιλαμβάνει: Αποκατάσταση δυσλειτουργιών - βλαβών Διενέργεια προληπτικών συντηρήσεων-βελτιώσεων Συνεχείς βελτιώσεις στον υπάρχοντα εξοπλισμό Εξασφάλιση