15 Μαι

Ηλεκτρολόγος/μηχανικός αυτοκινήτων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ηλεκτρολόγος ή μηχανικός αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες: εργασίες συντήρησης αυτοκινήτων και εγκατάστασης συστημάτων υγραεριοκίνησης
Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία άνω των 3 ετών σε συνεργείο αυτοκινήτων, καλή γνώση Η/Υ
Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε συστήματα υγραεριοκίνησης
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση με ασφάλιση, μισθός αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ Κ. ΓΑΛΕΑΔΗ ΟΕ ]

Εισαγωγική εταιρεία υγραεριοκίνησης με έδρα στη Σταυρούπολη, ζητά να προσλάβει Μηχανικό Αυτοκινήτων - Τεχνικό Υγραεριοκίνησης. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Μηχανικού, εμπειρία στην υγραεριοκίνηση. Τηλ.: 2310-688383.

13 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητείται για μόνιμη εργασία σε μεγάλες εταιρίες και εργοστάσια στη Γερμανία και για το παρακάτω επάγγεμα: Μηχανικός Ηλεκτρολόγος Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Με ή χωρίς γνώσεις γερμανικών (εάν χωρίς γερμανικά, απαραίτητες οι γνώσεις αγγλικών σε καλό επίπεδο) Καλή φυσική κατάσταση

08 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ]

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΕΠΙΒΑΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Με ανάλογη εμπειρία για μόνιμη εργασία. Πληροφορίες - Βιογραφικά στο e-mail ή στο τηλεφωνο

16 Ιουλ

13 Αυγ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Auto Marin A.E. αναζητά: Μηχανικό Αυτοκινήτων Απαραίτητα προσόντα: Τεχνική εκπαίδευση Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Ικανότητα επικοινωνίας Ικανότητα συνεργασίας Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση Προσφέρονται: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών Διαρκής εκπαίδευση