10 Ιουλ

Υπέυθυνος/η Πωλήσεων

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από αναπτυσσόμενη διαφημιστική εταιρεία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητείται υπέυθυνος/η πωλήσεων, έως 32 ετών χωρίς επαγγελματικές ή άλλες υποχρεώσεις για την ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Αποστολή βιογραφικών: recruitingthess@gmail.com

Respect Advertising

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουλ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου εμπορικού αντιπρόσωπου στο χώρο του αυτοκινήτου: Υπεύθυνος Πωλήσεων Περιοχής Έδρα: Αθήνα (HR p16588) Προσόντα: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε ανάλογη

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ ]

Υπεύθυνος / Υπεύθυνη Πωλήσεων συμπληρωμάτων διατροφής και δερμοκαλλυντικών, που απευθύνονται σε γιατρούς, φαρμακεία και ινστιτούτα αισθητικής. Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Βιογραφικά σημειώματα : patilaschris@gmail.com

18 Ιουν
Αθήνα [Μεγάλη βιομηχανική και εμπορική εταιρία τροφίμων]

Από μεγάλη βιομηχανική και εμπορική εταιρία τροφίμων με έδρα την Αθήνα (Καματερό) ζητείται Υπεύθυνος Πωλήσεων Κύρια χαρακτηριστικά για τον υποψήφιο/α: εμπειρία στον χώρο HO.RE.CA. H εταιρία προσφέρει αυτοκίνητο, κινητό και προοπτικές εξέλιξης. Όλα τα βιογραφικά σημειώματα παρακαλούμε να σταλούν

16 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Υπεύθυνος /η Marketing και Διαφήμισης Η εταιρία μας είναι μία νεοσύστατη διαφημιστική εταιρία και στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιλέγει 3 φιλόδοξους νέους και νέες, 20-32 ετών. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για την προώθηση υπηρεσιών μεγάλου οργανισμού. Απαραίτητα προσόντα: Κάτοικοι Θεσσαλονίκης με

16 Ιουλ
Αθήνα [AGORAINFO.NET]

Η Agorainfo.net Εταιρία με δυναμική δωδεκαετή παρουσία στο χώρο του Digital Marketing, ζητά να εντάξει στο φιλόδοξο ανθρώπινο δυναμικό της ένα άτομο ως Υπέυθυνο Πωλήσεων. Αρμοδιότητες: Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την προσέλκυση νέων πελατών με στόχο την πώληση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας, στο Νομό Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε πωλήσεις . Γνώσεις χειρισμού...

... Η/Υ

Επιθυμητά Προσόντα: Διαπραγματευτικές ικανότητες
Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής εργασίας
Άριστη διαχείριση χρόνου και προγραμματισμού

Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
Bonus επί των πωλήσεων.
Δυνατότητες εξέλιξης