16 Απρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για μερική ή πλήρη απασχόληση

Αρμοδιότητες:
- οργάνωση

- παραγγελιοληψία

- τιμολόγηση

- παρακολούθηση αποθεμάτων

- τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

- ικανότητα διαχείρισης χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Εμπειρία στην παραγγελιοληψία.

- Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5.

- Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE.

- Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Η εταιρία προσφέρει:
-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

-Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email:info@loukas-bagno.gr

fax:2310464981

Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403

Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Telephone
ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία της στον Ανεμόμυλο επαγγελματία για τη θέση: Υπάλληλος Γραφείου Οι υποψήφιοι/ες πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση της αγγλικής και της πολωνικής γλώσσας Γνώσεις επιπλέον ξένων

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Mazda Manologlou]

υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

06 Αυγ
Περιστέρι

ΖΗΤΕΊΤΑΙ υπάλληλος γραφείου με προυπηρεσία, διοικητικές ικανότητες, άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας και χειρισμό ηλεκτρονικού υπολογιστή. Τηλέφωνο επικοινωνίας

06 Αυγ
Αθήνα [ΚΟΛΙΟΣ Α.Ε. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ]

Περιοχή: Κορωπί ΜΕΓΑΛΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΖΗΤΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤΟ ΚΟΡΩΠΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟ ΑΝΩΤΑΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΩΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΟΙ

02 Αυγ
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της Κλινικής Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της Κλινικής Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των