16 Απρ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για μερική ή πλήρη απασχόληση

Αρμοδιότητες:
- οργάνωση

- παραγγελιοληψία

- τιμολόγηση

- παρακολούθηση αποθεμάτων

- τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

- ικανότητα διαχείρισης χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Εμπειρία στην παραγγελιοληψία.

- Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5.

- Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE.

- Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Η εταιρία προσφέρει:
-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

-Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email:info@loukas-bagno.gr

fax:2310464981

Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403

Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Telephone
ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ

Σχετικες Αγγελιες

01 Οκτ
Δήμος Θήρας [Εταιρία κατασκευών και ανακαινίσεων]

Ζητείται Μηχανικός / Υπάλληλος Γραφείου (άνδρας ή γυναίκα) για στελέχωση σε εταιρία κατασκευών και ανακαινίσεων στη Σαντορίνη. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση Η/Υ (Word, Excel, Mail, Autocad) Γνώση αγγλικών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση Δεξιότητες και δυνατότητες: Ικανότητα συνεργασίας και

25 Σεπ
Αθήνα [AUTO UNION]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εταιρεία ενοικιάσεων αυτοκινήτων στο Μαρκόπουλο Αττικής. Θέση εργασίας πενθήμερης, νυχτερινής απασχόλησης, ωράριο 23:00 - 07

16 Οκτ
Δήμος Δέλτα [HUMAN VALUE]

Για λογαριασμό πελάτη μας, ελληνικής επιχείρησης με σημαντική διεθνή δραστηριότητα, επιθυμούμε να καλύψουμε την παρακάτω θέση: Υπάλληλος Γραφείου με έδρα τη βιομηχανική περιοχή Θεσσαλονίκης (Σίνδος) | Κωδικός Θέσης: OFC-0818 Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις, εκπαίδευση και δεξιότητες Εμπειρία 2-3

16 Οκτ
Δήμος Ηρακλείου [ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ]

Υπάλληλος Γραφείου - Ηράκλειο Κρήτης Ζητείται νέος-νέα με πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ σε οργάνωση και διοίκηση επιχειρήσεων. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας, γραπτά και προφορικά Γνώση προγραμμάτων Η/Υ Βασικές γνώσεις λογιστικής-ταμείου Ικανότητα

16 Οκτ
Νέα Σμύρνη

Ζητείται ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ Με ΕΜΠΕΙΡΙΑ για PART ΤΙΜΕ εργασία σε ΕΜΠΟΡΙΚΗ επιχείρηση στη ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Απαραίτητες γνώσεις ΑΓΓΛΙΚΩΝ Βιογραφικά στο email: info