17 Δεκ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για μερική ή πλήρη απασχόληση

Αρμοδιότητες:
- οργάνωση

- παραγγελιοληψία

- τιμολόγηση

- παρακολούθηση αποθεμάτων

- τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών

- ικανότητα διαχείρισης χρόνου.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Εμπειρία στην παραγγελιοληψία.

- Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5.

- Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE.

- Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Η εταιρία προσφέρει:
-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.

-Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email:info@loukas-bagno.gr

fax:2310464981

Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403

Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Telephone
ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της. Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τις

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εταιρίας στον κλάδο της

13 Ιαν
Αθήνα [ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με 3ετή προϋπηρεσία και γνώση ασφαλιστικών. Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική

12 Ιαν
Κολωνάκι

ΑΠΟ εταιρεία παροχής υπηρεσιών στο Κολωνάκι ζητείται άμεσα κυρία από 35 έως 45 ετών ως υπάλληλος γραφείου πλήρους ή μερικής απασχόλησης για το τηλεφωνικό

11 Ιαν
Αθήνα [HOSPITECNICA ΕΠΕ]

Εμπορική εταιρεία με ηγετική θέση στον κλάδο της, αντιπρόσωπος του οίκου GETINGE Σουηδίας, με εγκαταστάσεις σε Δημόσια και Ιδιωτικά Νοσοκομεία, επιθυμεί να